امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141632
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، تپه «ضلفع»، در شرق فرودگاه نظامی ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، تپه «ضلفع»، در شرق فرودگاه نظامی «خلخله» در ریف سویداء را پس از درگیری‌های شدید با گروه‌های تروریستی تکفیری آزاد کنند.

این درحالی است که در ریف دمشق نیز یگان‌های ارتش سوریه شهرک «عین البستان»، از توابع شهر «سعسع»، در ریف جنوب غربی دمشق و همجوار با ریف شمالی قنیطره را آزاد کردند.

در ریف قنیطره نیروی هوایی ارتش سوریه مواضع گروه‌های مسلح در شهرک‌ مسحره را موشک‌باران کرد. در استان درعا نیز محور غربی شهرهای «بصری الشام» و «الشیخ مسکین»، در ریف درعا نیز شاهد درگیری نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح بود.

در جبهه عملیاتی شمال و شهر «حریتان»، از توابع استان حلب انفجار یک خودرو درحال بمبگذاری توسط عناصر تروریستی هلاکت 20 نفر از آنها و زخمی شدن شماری دیگر از تروریست‌ها را در پی داشت.

این درحالی است که اطراف مسجد «حذیفه بن الیمان» در محور عملیاتی کوی بستان القصر و اطراف کوی بنی زید در شهر حلب و جبهه حندرات در ریف شمالی حلب شاهد درگیری نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح بود. در جریان درگیری‌های روی داده علاوه بر کشته و زخمی شدن ده‌ها تروریست مسلح «باهر یحیی»، مقلب به «ابو یحیی ارمناز»، مسئول نظامی گروه تروریستی موسوم به «جنبش آزادگان شام» در منطقه عزیزه در ریف جنوبی حلب نیز به هلاکت رسید.

از محور صوران – اعزاز در ریف شمالی حلب نیز از سرگیری درگیری‌ها بین دو گروه تروریستی تکفیری «داعش» و «جبهه النصره» گزارش شده است.

انتهای پیام/ز

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار