امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۲۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141669
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این فیلم دنباله‌ای بر قسمت‌های قبلی آن نیست و بیشتر به احیای این مجموعه فیلم می‌پردازد. کمپانی پارامونت ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این فیلم دنباله‌ای بر قسمت‌های قبلی آن نیست و بیشتر به احیای این مجموعه فیلم می‌پردازد. کمپانی پارامونت تهیه کننده سومین قسمت این درام ترسناک است و آن را با هزینه‌ ای 70 میلیون دلاری جلوی دوربین می‌برد.

بازیگر نوجوان و تازه واردی به نام ماتیلدا لوتز برای بازی در نقش اصلی قسمت تازه و احیا شده «زنگ تلفن» انتخاب شده است.

فیلم نامه این فیلم ترسناک را آکیوا گلدمن براساس طرحی از دیوید لوکتا می نویسد. قبل از این گفته شده بود اف خاویر گوتیه رز قسمت سوم را کارگردانی خواهد کرد.اما در حال حاضر،هم کاری او با این پروژه قطعی نیست.

با آن که خط اصلی قصه فیلم هنوز اعلام نشده،اما شواهد امر حکایت از روبرو شدن کاراکتر ماتیلدا لوتز با آن نوار ویدئویی معروف مرگ آور دو قسمت قبلی این مجموعه فیلم می‌کند.

در نسخه اصلی و ژاپنی زبان فیلم،تماشای یک نوار ویدئویی توسط کاراکترهای قصه،باعث مرگ مشکوک آن ها می شود و یک خبرنگار تصمیم به حل این معمای دلهره آور می‌گیرد.

موفقیت بالای مالی و انتقادی نسخه ژاپنی،باعث تولید نسخه انگلیسی زبان آن در سال 2002 با بازی نائومی واتس شد.این فیلم در سال  2005 صاحب قسمت دومی شد،که نتوانست موفقیت قسمت اول را تکرار کند.

نسخه ژاپنی براساس یک نوول بسیار موفق و پرخواننده به همین نام ساخته شد.نویسنده نوول کوجی سوزوکی بود.این نسخه را هیدیو ناکاتا کارگردانی کرد.

نسخه انگلیسی زبان «زنگ تلفن»،سرآغاز تولید نسخه‌های دوباره‌سازی شده انگلیسی زبان تعداد زیادی از فیلم‌های ترسناک ژاپنی شد.

نسخه انگلیسی زبان «زنگ تلفن» را گور وربینسکی کارگردانی کرد،اما برای قسمت دوم خود هیدیو ناکاتا پشت دوربین فیلم برداری قرار گرفت.قسمت دوم فیلم شباهت زیادی به دومین قسمت نسخه ژاپنی آن نداشت.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها