امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141683
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خردنامه همشهری در این شماره ویژهِ خود که 336 صفحه دارد، موضوع سبک زندگی را در ...

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خردنامه همشهری در این شماره ویژهِ خود که 336 صفحه دارد، موضوع سبک زندگی را در قالب 9 پرونده و در ذیل سرفصل هایی چون خاستگاه سبک زندگی؛ زیر ساخت‌های تمدنی آن؛ رابطه فرهنگ، زن و خانواده، اقتصاد، رسانه و شیوه‌های هنری با سبک زندگی؛ کارکردها و نمودهای عینی سبک زندگی؛ مبانی و مبادی سبک زندگی اسلامی و جریان شناسی تاریخی سبک زندگی ایرانی اسلامی به این موضوع پرداخته است.

 

شماره 134 خردنامه تلاش کرده بعد از گذشت دو سال و نیم از طرح بحث سبک زندگی از سوی مقام معظم رهبری دیدگاه‌های مختلف در این خصوص را در یک مجموعه واحد کنار هم قرار دهد.

در این شماره از خردنامه، اسامی نام آشنای زیادی به چشم می‌خورد؛ حجت‌الاسلام خسروپناه، آیت‌الله سید محمدمهدی میرباقری، غلامرضا خواجه سروی، مهدی گلشنی، ابراهیم فیاض، محمدامین قانعی راد، حسن بلخاری، حسن بنیانیان، بیژن عبدالکریمی، قاسم پورحسن، محمدباقرخرمشاد، طاهره همیز، قاسم تبریزی، سید مصطفی تقوی، ابراهیم رزاقی، لیلا سادات زعفرانچی، فؤاد ایزدی، مسعود آذربایجانی، فریبا علاسوند، حسن عباسی و ... از جمله اساتیدی هستند که خردنامه به سراغ آنها رفته است.

خردنامه همشهری به سردبیری محمد عبداللهی و مدیرمسئولی مهدی ذاکری تهیه و منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها