امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141689
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این درام ضدتبعیض نژادی در شبکه‌های اجتماعی محبوب ترین فیلم در بین نامزدهای اسکار است. اهل فن و تحلیل گران سینمایی ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این درام ضدتبعیض نژادی در شبکه‌های اجتماعی محبوب ترین فیلم در بین نامزدهای اسکار است. اهل فن و تحلیل گران سینمایی می‌گویند محبوبیت بالای فیلم در بین مردم و شبکه‌ های اجتماعی، می‌تواند بر روی دید رای دهندگان اسکار تائیر زیادی بگذارد.

پرسشی که هم اکنون از سوی بسیاری مطرح می‌شود این است که آیا این مسئله می‌تواند باعث شود «سلما» اسکار بهترین فیلم سال را بگیرد یا خیر. برخی از منتقدان سینمایی با خوش بینی به این پرسش جواب مثبت می‌دهند و می گویند اعضای آکادمی اسکار، بحث‌های اجتماعی و هنری را در شبکه‌های اجتماعی با دقت دنبال می‌کنند.

«سلما» داستان راه پیمایی عظیم دهه شصت میلادی آمریکا برای احقاق حقوق سیاه پوستان را به نمایش می گذارد. دیوید اوئه لوو در این فیلم در نقش مارتین لوتر کینگ بازی کرد. او نتوانست نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد سال شود.

پس از اعلام اسامی نامزدهای رشته‌های مختلف اسکار، انتقادات زیادی به این انتخاب‌ها شد. بحث اصلی این بود که اعضای آکادمی اسکار، امسال کم توجهی بی سابقه ای به سیاهان و فیلم های آن ها کرده اند.

در سال 2014 جایزه بهترین فیلم سال مراسم اسکار، به درام ضدتبعض نژادی «12 سال بردگی» داده شد.

بندیکت کامبرباخ بازیگر انگلیسی فیلم «بازی تقلید» هم، محبوب ترین بازیگر در شبکه‌های اجتماعی است. انیمیش «فیلم لگو» هم در رشته بهترین انیمیش، انتخاب جوانان و مردم عادی است.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار