امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141694
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ غلامرضا تاج‌گردون، عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، در نخستین روز این جشنواره با حضور در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ غلامرضا تاج‌گردون، عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، در نخستین روز این جشنواره با حضور در تماشاخانه مهر، به تماشای نمایش «کسی دست به عصا توی شکمم راه می‌رود» به کارگردانی علی شفیعی از گجساران نشست. او در پایان اجرای این نمایش گفت: « نمی‌توانم به صورت تخصصی درباره نمایش صحبت کنم، زیرا این هنرمندان و کارشناسان تئاتر هستند که باید این کار را انجام دهند؛ اما به اعتقاد من این نمایش بسیار جذاب بود و از بهترین کارهایی بود که من تاکنون دیده‌ام.»

تاج گردون در واکنش به پرسشی در ارتباط با بودجه تئاتر پاسخ داد: «بودجه‌ای که به فرهنگ و هنر تخصیص داده می‌شود، باید در تمامی رشته‌های فرهنگی و هنری تقسیم شود. علاوه بر تئاتر، شاخه‌های دیگر فرهنگی نیز با کمبود بودجه مواجه هستند. دولت برای اختصاص دادن بودجه به فرهنگ باید به وحدت نظر برسد، زیرا در حال حاضر با بودجه فرهنگ و هنر سلیقه‌ای برخورد می‌شود. بنابراین نمی‌توان گفت سال آینده برای فرهنگ و هنر، چگونه بودجه‌ای رقم می‌خورد.»

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس در پایان صحبت‌های خود بیان کرد: «با توجه به شرایط اقتصادی موجود تا حد امکان از حوزه فرهنگ وهنر حمایت می‌کنیم و مجلس و دولت حمایت‌های خود را از این حوزه قطع نخواهند کرد. ما در تلاش هستیم که وضعیت فرهنگ و هنر بهبود پیدا کند.»

برگزاری سی‌و‌سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری اردشیر صالح‌پور تا 12 بهمن 93 ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها