امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141703
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 15
موسی قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص عملکرد دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده معاون اول رئیس‌

موسی قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص عملکرد دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده معاون اول رئیس‌ جمهور سابق اظهار داشت: من به طورکلی از عملکرد دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده‌ها دفاع می‌کنم.

وی با تأکید بر اینکه قوه قضائیه تحت‌تأثیر هیچ‌یک از جریانات سیاسی قرار نمی‌گیرد، گفت: هر کسی جرمی مرتکب شود و براساس آن جرم پرونده‌ای تشکیل شود، قوه قضائیه بی‌طرفانه رسیدگی می‌کند.

عضو سابق کمیسیون قوه قضائیه مجلس با تأکید بر اینکه من رحیمی را یک چهره اصولگرا نمی‌دانم گفت: وی تحت‌تأثیر احمدی‌نژاد بود و او هم رسماً نمی‌گفت که اصولگرا است، در هر صورت من پرونده معاون اول رئیس‌جمهور سابق را سیاسی تلقی نمی‌کنم.

قربانی خاطرنشان کرد: صرف‌نظر از اصولگرا یا اصلاح‌طلبی، قوه قضائیه به این پرونده رسیدگی کرده و پس از مدتی طولانی بالاخره حسن نهایی را صادر کرده است.

معاون قضایی دیوان عدالت اداری در پایان گفت: تا جایی که من اطلاع دارم رأی قطعی است، اما وکیل رحیمی گفته ما اعتراض می‌کنیم، من دقیقاً نمی‌دانم مفهوم حرف‌شان چیست، شاید بخواهند اعاده دادرسی کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها