امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14171
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۴
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی موسسه جوانان آستان‌قدس رضوی، حجت‌ا‌لاسلام حسن روحانی در دیدار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی موسسه جوانان آستان‌قدس رضوی، حجت‌ا‌لاسلام حسن روحانی در دیدار با منتخبان تشکل‌های رضوی در راستای امضای میثاق‌نامه اخلاقی «رقعه‌ای از آفتاب»، ضمن تقدیر از انجام چنین اقداماتی اظهار داشت: بهره‌گیری از سخنان ائمه اطهار(ع) در شئون مختلف اجتماعی گامی در راستای درک کلام و وصایای اهل بیت(ع) محسوب می‌شود و شایان تقدیر است.

منتخب یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اسلامی ایران در نگاره‌ای که ذیل امضای میثاق‌نامه رقعه‌ای از آفتاب به یادگار مرقوم کرد، عنوان شد: کلامکم نور، یادگار کلمات ائمه هدی(ع) از بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه‌های همه پیروان اهل بیت(ع) است. امیدواریم خداوند توفیق فهم و درک وصایای آن بزرگان و عمل به آن را به همه ما مرحمت فرماید و این بنده را نیز در زمره شیعیان و پیروان آن حضرت قرار دهد.

میثاق‌نامه «رقعه‌ای از آفتاب»  که به همت شبکه جوانان رضوی و توسط منتخبان تشکل‌های جوانان رضوی تهیه و به نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اهداء شد، دربرگیرنده بخشی از توصیه‌ها و فرامین امام رضا(ع) به عنوان مظهر رأفت اسلامی به یاران خود است که می‌تواند به صورت منشوری از اخلاق اجتماعی و انتخاباتی در تمام طول تاریخ مورد بهره گیری و استناد قرار گیرد.
انتهای پیام/70005/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها