امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141716
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 50
به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از رویترز اوایل صبح  امروز با خبر درگذشت عبدالله ...

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از رویترز اوایل صبح  امروز با خبر درگذشت عبدالله بن‌عبدالعزیز، پادشاه عربستان، و نگرانی از ناامنی سیاسی در این کشور و نیز تحولات در سیاست‌های نفتی، قیمت نفت خام حدود یک دلار افزایش یافت.

اما بعد از آن سازمان بین‌المللی انرژی اعلام کرد که سیاست‌های نفتی عربستان پس از درگذشت پادشاه این کشور دستخوش تغییر نمی‌شود.

آقای "فتیح بیرول" مدیر بخش اقتصاد جهانی در سازمان بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد: با درگذشت پادشاه عربستان انتظار تغییرات عمده در سیاست‌های نفتی عربستان صعودی را ندارد.

همچنین در ادامه تلویزیون دولتی عربستان اعلام کرد که سلمان ابن‌عبدالعزیز پادشاه جدید عربستان تمایل دارد تا علی النعیمی وزیر فعلی نفت عربستان را در سمت خود ابقاء کند. النعیمی یکی از موافقان سرسخت کاهش قیمت نفت با حمایت پادشاه درگذشته عربستان و با همکاری آمریکا بود.

با اعلام خبر ابقاء وزیر فعلی نفت عربستان و نیز عدم تغییر در سیاست‌های نفت این کشور روند افزایشی قیمت نفت متوقف شد و در لحظه انتشار خبر نفت برنت با 40 سنت افزایش نسبت به روز گذشته به قیمت 48 دلار و 92 سنت به فروش رفت.

قیمت نفت وست‌تگزاس آمریکا هم 38 سنت کاهش یافت و به قیمت 45 دلار و 93 سنت رسید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها