امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141722
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 35
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه‌

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه‌ ای به سیدحسن نصرالله و نیروهای مقاومت اسلامی اعلام کرد: «جهاد مغنیه» رفت تا مقاومت زنده بماند و ما جوانان ایران اسلامی اعلام می‌داریم که جهاد مغنیه، برادر ما بود و ما نخواهیم گذاشت اسرائیلی‌ها خواب آسوده داشته باشند.

متن این نامه به شرح زیر است:

« از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده‌‏اند. (سوره احزاب آیه 23 )

خطاب به سیدحسن نصرالله و همه برادران ما در خط مقاومت اسلامی

سه روز از شهادت تعدادی از سرداران رشید حزب‌الله لبنان و نیز سردار الله‌دادی از فرماندهان سپاه ایران، که طی حمله وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه «مزارع‌الامل» به شهادت رسیدند، می‌گذرد که غمی سنگین را بر دل  مسلمانان و آزادیخواه جهان نشاند.

در این میان اما چهره‌ای شناخته شده به چشم می‌خورد که یادآور دلاوری‌های رشک‌آور یکی از فرماندهان حزب‌الله در سال‌های نه چندان دور است. جهاد مغنیه فرزند دلاور شهید عماد مغنیه، که با ادامه راه سرفراز پدر توانست جای خالی وی را برای مقاومت پر کند و در نهایت شهد شیرین شهادت را بنوشد.

«جهاد مغنیه» رفت تا مقاومت زنده بماند و ما جوانان ایران اسلامی اعلام می‌داریم که جهاد مغنیه، برادر ما بود و ما نخواهیم گذاشت اسرائیلی‌ها خواب آسوده داشته باشند. همچنان که امروز در همه جای دنیا این شعار طنین‌انداز است که «پناهگاه‌هایتان را آماده کنید!» و اعلام می‌داریم که روز به روز اسرائیل ناامن‌تر خواهد شد.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور ضمن محکوم کردن این جنایت فجیع و ناجوانمردانه مراتب تبریک و تسلیت خود را به پیشگاه حضرت ولیعصر ارواحنا فداه و نایب بر حق ایشان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، و نیز شما برادران عزیزمان در نهضت مقاومت اسلامی در لبنان و همه خطوط مقاومت منطقه تقدیم می‌دارد.»

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها