امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141729
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 9
سیدکمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره برخورد بدون ملاحظه‌

سیدکمال‌الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره برخورد بدون ملاحظه‌ کاری قوه قضائیه با معاون اول رئیس‌جمهور سابق اظهار داشت: قطعا نظام جمهوری اسلامی بدون ملاحظه در ارتباط با موقعیت افراد در برابر فساد و تخلفات برخورد می‌کند.

سجادی با بیان اینکه قوه قضائیه با بی‌طرفی کامل هر حکمی را که لازم باشد صادر خواهد کرد این مسئله را یک نقطه روشن و مایه امید مردم دانست و افزود: نظام می‌تواند از این طریق مفاسد را اصلاح کند.

سخنگوی جبهه پیروان به سیاسی کاری اصلاح‌طلبان درباره برخورد قضایی بامحمدرضا رحیمی اشاره کرد و اظهار داشت: اگر افراد و جناحی بخواهد از این برخورد قضایی سوءاستفاده کند غیراخلاقی است چرا که برخی از اصلاح‌طلبان هم تخلفاتی داشتند که با آنها برخورد شده و محکوم شده‌اند.

وی با بیان اینکه اصولگرایان در برخورد با مفاسد اقتصادی پیشتاز بوده و همواره بر آن تاکید دارند، یادآور شد: اصولگرایان با هر گونه فساد اقتصادی از جانب هر کسی که رخ داده برخورد کرده‌اند و در دولت قبل هم تذکرات، انتقادات و پیگیری علیه مفاسد اقتصادی از سوی اصولگرایان انجام شد و با پیگیری نیروهای اصولگراست که پرونده های مفاسد به سرانجام می رسد.

سجادی با تاکید بر اینکه باید با مفاسد اقتصادی برخورد شود از قاطعیت قوه قضائیه و رئیس این قوه، آیت‌الله آملی لاریجانی تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: امید است که به سایر پرونده‌ها نیز در خصوص مفاسد اقتصادی رسیدگی و تکلیف آن مشخص شود چرا که این امر باعث امیدواری و آرامش مردم است.

/انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها