امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141730
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 34
حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره تاکید ...

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره تاکید اصولگرایان بر لزوم برخورد با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: هویت اصولگرایی مبتنی بر دستورات حضرت ربوبی و شریعت محمدی است که از این رو تعبد دینی جزو ماهیت این جریان است.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه اصولگرایان به برخورد با هر نوع تخلف و فسادی تاکید دارند، این نکته را از افتخارات جریان اصولگرایی برشمرد و افزود: اگر فردی از بین جریان اصولگرایی دچار تخلف شود آنها قطعا برخورد می‌کنند و هیچ گونه چشم‌پوشی در کار نخواهد بود.

این فعال اصولگرا تفاوت اصولگرایان و اصلاح‌طلبان را در برخورد با مفاسد مورد اشاره قرار داد و گفت: در بین اصولگرایان وقتی مشخص شود که کسی فساد کرده هر چند که سوابق خوبی هم داشته باشد به محض انحراف و تخلف با وی برخورد می‌کنند اما اصلاح طلبان با کمال تاسف سعی در تبرئه مفاسد شان دارند.

وی بر همین اساس به فرافکنی اصلاح‌طلبان در برخورد با فتنه 88 اشاره کرد و گفت: فتنه 88 به یک معنا اصلاح‌طلبی است که در آن جرم، جنایت، آشوب، اقدامات ضد امنیتی و ضد وحدت و فساد رخ داد اما اصلاح‌طلبان هنوز به دنبال تبرئه فتنه‌گران هستند.

ابراهیمی ضمن تقدیر از عملکرد قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی یادآور شد: ما معتقدیم قوه قضائیه و در راس آنها آیت‌الله آملی لاریجانی یک فرد اصولگرا است و این اصولگرا معاون اول قوه مجریه گذشته را بر اساس جرمش مجازات کرده است لذا ما این امر را از افتخارات اصولگرایان می‌دانیم که بدون ملاحظه‌کاری و مبتنی بر اسلام راستین عمل می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها