امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141733
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 45
موسی‌الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

موسی‌الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به محکوم شدن محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس‌جمهور سابق بابت پرونده مالی و موج‌سواری عده‌ای از رسانه‌های اصلاح‌طلب در این موضوع برای هدف قرار دادن اصولگرایان گفت: تخلف، تخلف است و مجلس اصول‌گرا و قوه قضائیه میان دولت‌های قبلی و فعلی در رسیدگی به تخلفات نمی‌گذارند.

وی با دعوت از اصلاح‌طلبان جهت پرهیز از سوءاستفاده از حکم دادگاه رحیمی برای حمله به اصولگرایان که همواره پیشگام مبارزه با فساد مالی بوده‌اند، افزود: مجلس اصول‌گرا تخلفات را در همه دولت‌ها پیگیری و به قوه قضائیه معرفی کرده است.

ثروتی با یادآوری 5 تخلف مشترک میان دولت قبلی و دولت فعلی گفت: عدم اجرای قانون، برداشت از صندوق توسعه ملی، عدم اجرای طرح هدفمندسازی یارانه‌ها، عدم توجه به اشتغال و عدم توجه به اقتصاد مقاومتی از جمله تخلفات مشترک دولت‌های دهم و یازدهم است و این تخلفات هیچ ارتباطی به اصلاح‌طلبی و اصولگرایی ندارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها