امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141737
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 42
حجت‌الاسلام محمود رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

حجت‌الاسلام محمود رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به پیشتازی اصولگرایان در برخورد با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: بدون شک جریان اصولگرایی به دلیل پایبندی به اصول نظام و اسلام در برخورد با مفاسد در مقام گفتار، نوشتار و اقدامات عملی پیشتاز است.

رجبی با بیان اینکه جریان اصلاح‌طلبی در انتخابات 88 تسلیم قانون نشد ادامه داد: آنها با وجود اینکه تسلیم قانون نبودند مشخص نیست که چطور در حال حاضر ادعای مبارزه با مفاسد اقتصادی را دارند.

عضو جامعه مدرسین تصریح کرد: اگر بنا باشد جمعی پایبند مجازات و اجرای قانون در خصوص مفاسد اقتصادی باشند این اصولگرایان هستند که در این زمینه پیشتاز عمل می‌کنند.

رجبی تاکید کرد: ما کسانی را که دچار تخلف شده باشند را اصولگرا نمی‌دانیم چراکه اصولگرا باید به اصول نظام و قوانین پایبند باشد از این رو هرکس که تخلف و فساد اقتصادی کند اصولگرا محسوب نمی‌شود و آقای رحیمی نیز هر زمانی که مرتکب این اقدام شده از جرگه اصولگرایی خارج شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها