امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141751
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 149
به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روانپزشکان انگلیسی دانشگاه کالج لندن، 300 نفر از بستگان بیماران آلزایمری را جمع ...

به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روانپزشکان انگلیسی دانشگاه کالج لندن، 300 نفر از بستگان بیماران آلزایمری را جمع کردند و به آنها در مورد عواقب این بیماری توضیح دادند؛ به گفته روانپزشکان در بروز افسردگی هیچ علائمی وجود ندارد و به همین دلیل باید بیشتر مراقب باشند تا مبتلا به افسردگی نشوند.

روانشناسان آموزش دیده برای شناسایی مشکلاتی که بستگان بیماران دارند با آنها مواجه شدند؛ در این روش آنها به طور دائم به خانه بیماران می‌رفتند و به آنها تکنیک‌هایی برای تمدد اعصاب یاد دادند؛ این برنامه طی دو سال و در فواصل منظم انجام شد.

اولین مشاهده نشان داد بیمارانی که در خانواده همراه و پرستاری خوب داشتند در شرایط مطلوبی به سر می‌بردند؛ اطلاعاتی دیگر که قبلاً بدست آمده بود نشان دادند این گروه در مقایسه با بیمارانی که از طرف خانواده‌هایشان حمایت عاطفی می‌شدند به مدت دو سال دچار افسردگی شدید شده بودند؛ نویسندگان با توجه به همه شرایط و از آنجایی که حفظ سلامت مهم است اشاره کردند در صورت مراقبت و حمایت عاطفی این بیماران، بیماری افسردگی افزایش پیدا نمی‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها