امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141752
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 129
افسانه نیک‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: در دورانی که زندگی می‌کنیم دایره آشنایی‌

افسانه نیک‌راد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: در دورانی که زندگی می‌کنیم دایره آشنایی‌ ها و ارتباطات به گونه‌ای شده است که شاید نیاز باشد برای معرفی جوانان مناسب به یکدیگر، گام‌هایی از طرف افراد صالح برداشته شود.

وی افزود: طرح‌هایی مانند راه‌اندازی سایت‌های همسان‌گزینی شاید طرح مناسبی برای این موضوع باشد که باید حتماً با نظارت قانونی و زیرنظر خانواده‌ها و مشاوران صورت گیرد، در غیر این صورت سایت‌های همسان‌گزینی بهانه‌ای برای گسترش فعالیت سودجویان خواهد شد.

نیک‌راد اظهار داشت: مسئولان در این زمینه قبل از فعالیت رسمی این سایت‌ها باید فرهنگ‌سازی لازم را انجام دهند و به گونه‌ای نباشد که این سایت فعالیت خود را آغاز کند و سپس به دنبال راهکارهای فرهنگی آن برویم.

وی با اشاره به فعالیت غیرقانونی سایت‌های همسریابی گفت: هم اکنون شاهد هستیم سایت‌های غیرمجاز زیادی با عنوان همسریابی مشغول فعالیت هستند اما در زیر این عنوان، اقدامات دیگری انجام می‌شود.

این مشاور ازدواج و خانواده افزود: معرفی‌های اینچنینی که شاید مورد قبول بسیاری از خانواده‌های سنتی نباشد، باید اصول اسلامی و فرهنگی جامعه کاملاً رعایت شود تا نتیجه آن گسترش ازدواج‌های موفق در جامعه باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها