امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141755
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 147
سیدنجم‌الدین محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: امسال بودجه وزارت ورزش و جوانان در بخش جوانان ...

سیدنجم‌الدین محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: امسال بودجه وزارت ورزش و جوانان در بخش جوانان نسبت به سال گذشته تغییر چندانی نداشته است و با این بودجه‌های محدود نمی‌توان اقدامات زیادی را برای حوزه جوانان ساماندهی کرد.

وی ادامه داد: هر چند این وزارتخانه وارد کارهای اجرایی حوزه جوانان مانند مسکن و اشتغال نمی‌شود، اما برای وظایفی که برعهده دارد این بودجه کافی نیست و این موضوع باید مورد توجه نمایندگان و مسئولان قرار گیرد.

محمدی با بیان اینکه ادغام دو حوزه ورزش و جونان یکی از اشتباهات ساختاری سال‌های گذشته بود، گفت: هم‌اکنون اکثر نمایندگان مجلس به این موضوع اذعان دارند که ادغام این دو حوزه باعث به حاشیه راندن جوانان شده و باید هر چه سریع‌تر از هم تفکیک شوند و جوانان جایگاه مستقلی را داشته باشند.

وی افزود: اما نباید در شرایط کنونی برنامه حوزه جوانان به دلیل ساختار اشتباه وزارتخانه متوقف شود که البته اینگونه نیست و مسئولان تلاش دارند تا بتوانند با اقداماتی که انجام می‌دهند برای برخی از مشکلات جوانان راه‌حل‌های مناسبی را اتخاذ کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها