امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۱۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141766
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 155
مهدی علی‌اکبرزاده، مدیر کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار ...

مهدی علی‌اکبرزاده، مدیر کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: دوازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان آغاز شده است.
وی افزود: این نمایشگاه با همکاری وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شده است.

علی‌اکبرزاده با بیان اینکه چندین سال است که نمایشگاه یاد یار مهربان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه بیشتر در جهت تجهیز کتابخانه‌های مدارس برگزار می‌شود که تخفیف ویژه‌ای هم از سوی شهرداری پیش‌بینی می‌شود.

مدیر کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: شهرداری تهران بن‌های تخفیف برای هر مدرسه در نظر گرفته است که از 400 تا 600 هزار تومان است که مدارس، پژوهش‌سراهای آموزش و پرورش و کانون‌های فرهنگی و تربیتی آموزش و پرورش می‌توانند از آن استفاده کنند.

وی گفت: به مدیران مدارس توصیه شده است که به همراه 3 نفر از اعضای شورای دانش‌آموزی مدرسه جهت تهیه کتاب در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.

به گزارش فارس، دوازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان از دوم تا هفتم بهمن ماه در بوستان گفت‌وگوی تهران دایر است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها