امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۹:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141782
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 62
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به ...

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به تخلفات صورت گرفته توسط شرکت پدیده اظهار داشت: تخلفات صورت گرفته توسط این شرکت در واقع به دنبال تخلفاتی است که مسئولان در روند اعطای مجوز به این شرکت مرتکب شده‌اند.

وی افزود: با وجود اینکه خلأ قانونی در واگذاری زمین وجود ندارد و وظایف هر دستگاه در این ارتباط مشخص است، اما متأسفانه تخلف از سوی نهادهای مسئول صورت گرفته و با طی شدن روند سرمایه‌گذاری عظیمی در این زمینه انجام شده است.

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه از همان ابتدا با تخلفات صورت گرفته توسط شرکت پدیده برخورد نشد، این مسئله روند خود را طی کرد و افراد زیادی در این مسئله درگیر شدند و هزاران نفر از افرادی که در این شرکت مشغول به کار هستند باید در رسیدگی به پرونده شرکت پدیده مورد توجه قرار گیرند.

افضلی‌فرد تصریح کرد: باید با مسئولان خاطی در ارتباط با پرونده شرکت پدیده برخورد صورت گیرد و از سوی دیگر ضمن برخورد با متخلفان شرکت پدیده کار باید به گونه‌ای مدیریت شود تا کسانی که در این شرکت مشغول به کار هستند، آسیب نبینند.

وی ادامه داد: شرکت پدیده‌ سرمایه‌ای است که متعلق به مردم است و باید به نفع مردم اداره شود، تخریب و تعطیلی شرکت پدیده به دلیل بروز تخلف نمی‌توانند به نفع مردم باشد و از سوی دیگر باید به گونه‌ای عمل کرد تا ضرر و زیان مردم در قالب فروش سهام این شرکت جبران شود.

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس همچنین اضاف کرد: تخلفات شرکت پدیده شاندیز هم بیانگر قصور و کوتاهی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی است که باید این نهادها پاسخگوی اینگونه رفتار خود باشند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها