امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۲۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141784
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 141
آیت‌الله عباس کعبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکا اظهار کرد: با انتشار ...

آیت‌الله عباس کعبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکا اظهار کرد: با انتشار این پیام توسط مقام معظم رهبری دعوت به فهم و شناخت اسلام بدون واسطه با روح حقیقت& zwnj;طلبی و فطرت الهی جوانان صورت گرفت.

وی با بیان اینکه جوانان غربی در قل و زنجیر امپراطوری رسانه‌ای غرب اسیر هستند گفت: غربی‌ها با پشتیبانی دولتمردان اروپایی و آمریکایی و شبکه صهیونیست بین‌الملل به دنبال جلوگیری از رشد اسلام در اروپا و غرب هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: نشانه‌های افول تمدن غربی مشاهده می‌شود و امروز انسان غربی در انواع بحران‌های ناشی از تمدن مادی دست و پا می‌زند و رو به انحطاط می‌رود.

وی ادامه داد: این انحطاط‌ها‌ بحران‌های امنیت،‌ خانواده، ‌اخلاق،‌ معرفت،‌ مدیریت شایسته،‌ معنویت،‌ انحطاط معرفتی و فرهنگی را در غرب به وجود آورده است.

کعبی با اشاره به توطئه‌چینی غربی‌ها در برابر مسلمانان گفت: در مقابل غربی‌ها با مکر، فریب و حیله تلاش می‌کنند تا حقایق اسلام را وارونه جلوه دهند، در حالی که اگر امروز فردی بدون واسطه، با کنجکاوی و حقیقت‌طلبی مستقیم با آموزه‌های اسلام ناب محمدی آشنا شود، در حقیقت گم شده خود را برای سعادت و خوشبختی پیدا می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: اسلام با توحید، خردورزی، حکمت، معنویت، اخلاق، عدالت، آزادی‌بخشی، رحمت، محبت، مبارزه با ظلم، فقر و جهل می‌تواند روح آماده انسان را سیراب کند، به شرطی که افراد خود را از زنجیر تبلیغات دروغین نجات دهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مقام معظم رهبری جوانان را مخاطب قرار دادند تا به طور مستقیم با حقایق اسلام مواجه شوند.

وی با بیان اینکه رشد اسلام‌گرایی و توجه به دین پس از انقلاب آغاز شده است گفت: امروز با پدیده شهروندان دینی در برابر شهروندان سکولار در اروپا و آمریکا مواجه هستیم و چهره خشن تروریستی چهره خود غربی‌ها است.

کعبی خاطرنشان کرد: غربی‌ها با پشتیبانی سازمان‌های تروریستی و ترویج اسلام آمریکایی و بدلی می‌خواهند حقیقت اسلام را از جوانان امروزی بگیرند و مقام معظم رهبری با مخاطب قرار دادن جوانان، آنها را دعوت کردند تا با آموزه‌های اسلام ناب محمدی آشنا شوند.

وی با بیان اینکه وعده خدا است که نور تابناک اسلام حیات‌بخش محمد مصطفی(ص) عالم گیر خواهد شد گفت: اگر بشر به طور مستقیم با حقایق اسلام آشنا شود، از آلام و بحران‌ها نجات پیدا می‌کند و نقشه‌ها و فریب‌های دشمنان آشکارتر می‌شود و سبب رشد بیشتر اسلام در آمریکا و اروپا خواهد شد.

انتهای پیام/78003/صا40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار