امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141787
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 193
محسن نظافتی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به اینکه اعزام زائران عتبات عالیات به کاظمین از روز 30 دی ...

محسن نظافتی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به اینکه اعزام زائران عتبات عالیات به کاظمین از روز 30 دی آغاز شده است، گفت: از 30 دی کاروان‌های هوایی و از امروز کاروان‌های زمینی عتبات عالیات به کاظمین اعزام می‌شوند و این شهر در برنامه زیارتی زائران قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: زائران این کاروان ها برای نخستین بار پس از هشت ماه تعطیل بودن سفر کاظمین وارد این شهر شدند و یک شب در این شهر اقامت داشتند و به زیارت بارگاه ملکوتی امام جواد و امام هادی (ع) رفتند.

وی درباره مدت زمان حضور زائران ایرانی در کاظمین گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، کاروان‌های 7 روزه یک شب را در کاظمین اقامت خواهند داشت و کاروان‌های 3 یا 4 روزه، به صورت عبوری تقریبا نصف روز را در کاظمین خواهند بود.

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج وزیارت در خصوص افزایش قیمت سفرهای جدید عتبات عالیات عنوان کرد: کاروان های زمینی به خاطر اضافه شدن اعزام کاظمین اضافه هزینه 30 هزار تومانی خواهند داشت و طی دو هفته آینده بسته های قیمتی جدید عتبات عالیات اعلام می‌شود.

نظافتی اظهار داشت: همچنین از امروز فرودگاه بغداد پس از 8 ماه برای زائران ایرانی باز شده است و از امروز پروازهای رفت و برگشت زائران علاوه بر فرودگاه نجف از فرودگاه بغداد نیز انجام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار