امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141788
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جعفری یکی از مسافران این پرواز اظهار داشت:  قرار بود شب گذشته با پرواز ساعت 22:40 ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جعفری یکی از مسافران این پرواز اظهار داشت:  قرار بود شب گذشته با پرواز ساعت 22:40 هواپیمایی آتا از مشهد به سمت تهران پرواز کنیم، اما مسئولان اعلام کردند که این پرواز با تأخیر انجام می‌شود.

وی ادامه داد: بعد از مدتی معطلی و سرگردانی مسافران، اعلام شد که پرواز در ساعت 00:50 امروز انجام می‌شود، اما باز به تأخیر افتاد و این‌بار‌ به ما اعلام کردند که پرواز ساعت 01:30 امروز انجام خواهد شد.

این مسافر هواپیمای گفت: ‌پروازِِ ساعت 01:30 هم انجام نشد و این‌باره به ما اعلام کردند که ساعت 02:37 حتماً پرواز انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در این مدت مسافران در فرودگاه سرگردان بودند و پاسخگویی از سوی مسئولان فرودگاه وجود نداشت، افزود: این پرواز بالأخره ساعت 04:50 امروز در تهران به زمین نشست اما مسافران به نشانه اعتراض از هواپیما پیاده نمی‌شوند.

وی با بیان اینکه هواپیمای این پرواز بوئینگ MD است، افزود: فعلاً همچنان منتظریم یکی از مسئولان پاسخگو به میان مسافران آمده و در این‌باره توضیح دهد.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها