امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 24
۰۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141797
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۴
تعداد بازدید: 79
الهیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به استقبال گسترده از سوی شهروندان تهرانی جهت ثبت نام در چهارمین دوره انتخابات ...

الهیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به استقبال گسترده از سوی شهروندان تهرانی جهت ثبت نام در چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌های محلات، اظهارداشت: از ابتدای بهمن و با آغاز اولین روز ثبت نام داوطلبین تعداد قابل توجهی از شهروندان با مراجعه به سایت، مشخصات خود را ثبت کردند.

وی تصریح کرد: سایت ثبت نام از داوطلبین در چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها همچنان به صورت فعال و گسترده آماده ثبت نام شهروندان تهرانی برای انتخابات است.

الهیان با اشاره به اینکه ثبت نام از داوطلبان تا 12 بهمن ادامه خواهد داشت، گفت: پس از این زمان، ستاد هماهنگی شورایاری‌ها اقدامات لازم را برای بررسی و تائیدیه داوطلبین انجام خواهد داد.

سخنگوی چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها، اضافه کرد: با هماهنگی صورت گرفته و پس از بررسی مشخصات داوطلبین و استعلامات مورد نظر، اسامی افرادی که می‌توانند در این دوره شرکت کنند بر روی سایت ثبت و البته به اطلاع هر فرد نیز رسانده خواهد شد ضمن اینکه این کار طی یک بازه زمانی 10 روزه انجام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار