امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141799
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۴
تعداد بازدید: 143
 به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته‌های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی در تاریخ ...

 به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته‌های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی در تاریخ یکم آبان 93 برگزار شد.

کلید اولیه آزمون 7 آبان ماه اعلام و کلید نهایی این آزمون نیز 25 آبان ماه منتشر شد.

اعلام اسامی پذیرفته شد ان مرحله اول آزمون(دو برابر ظرفیت) و انتخاب محل تحصیل از طریق اینترنت 12 آذرماه اعلام شد و مصاحبه به عنوان مرحله دوم آزمون 23 تا 29 آذرماه برگزار شد.

همچنین نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی از ساعت 18 امروز 4 بهمن ماه از طریق سایت سنجش آزمون پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir اعلام می‌شود که  4700 نفر در این آزمون پذیرفته شده‌اند.

آغاز ثبت نام در آزمون زبان وزارت بهداشت

به گزارش فارس، مهلت ثبت نام در بیست و هفتمین آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت از امروز چهارم بهمن آغاز شد و تا 24 بهمن ادامه دارد.

این آزمون 30 بهمن ماه در دو حوزه تهران و اصفهان برگزار می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای 28 و 29 بهمن توزیع می شود و پس از برگزاری آزمون در 30 بهمن، کارنامه داوطلبان در 6 اسفندماه بر روی سایت مرکز سنجش قرار می گیرد.

آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت دارای 100 پرسش در سطح استاندارد تافل (30 پرسش درک مطلب شنیداری، 40 پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و 30 پرسش درک مطلب نوشتاری) و 100 نمره (بدون نمره منفی) است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها