امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 21
۲۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141800
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۴
تعداد بازدید: 95
آیت‌الله علی‌اکبر مسعودی خمینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان آمریکای شمالی و ...

آیت‌الله علی‌اکبر مسعودی خمینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان آمریکای شمالی و اروپا اظهار کرد: پیام ایشان بسیار به جا و درست بود، زیرا برخی از جوانان تنها با شنیدن برخی سخنان، بر آن گفته صحه می‌گذارند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در حقیقت تمام جوانان جهان را مخاطب قرار دادند تا همگی بر اساس شناخت واقعیت اسلام  درباره این دین الهی سخن بگویند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه جوانان با روش تحقیق و مطالعه باید درباره اسلام نظر بدهند، گفت: جوانان آمریکای شمالی و اروپا باید با مراجعه به کتابخانه‌ها و رسانه‌های معتبر در مورد اسلام تحقیق و مطالعه کنند و اسیر دست دشمنان و سیاست‌مداران غربی نباشند.

آیت‌الله مسعودی خمینی تصریح کرد: منابع زیادی در حوزه دین اسلام وجود دارد که جوانان می‌توانند از آنها بهره‌مند شوند و با توجه به این امر دیگر نباید درباره دین مبین اسلام پیش‌داوری داشته باشند و گمان نکنند که هر مطلبی که رسانه‌ها مطرح می‌کنند درست است.

انتهای پیام/78022/صا20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار