امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141850
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 182
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی امروز در مصاحبه‌ای نسبت به امیر قلعه‌نویی و حمید درخشان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی امروز در مصاحبه‌ای نسبت به امیر قلعه‌نویی و حمید درخشان انتقادات بسیار تند و صریحی بیان کرد.
سرمربی استقلال در گفت‌وگو با خبرنگاران در پایان تمرین امروز استقلال اعلام کرد با صدور بیانه‌ای پاسخ اظهارات کی‌روش را خواهد داد.
امیر قلعه‌نویی در مورد تغییر جدید برنامه لیگ گفت: تعجب می‌کنم واقعا جای تعجب دارد که این آقایان که خودشان فوتبال بازی کردند و مدیر ورزشی بودند چرا اینگونه رفتار می‌کنند؟ ما بر اساس برنامه اعلام شده برنامه‌ریزی کرده‌ایم. در اوج فشار بدنسازی بودیم و اکنون وارد فاز جدیدی شدیم.
وی ادامه داد: اصلا تیم ملی به فینال رفته است، چه فرقی می‌کند؟ این همه به تیم ملی فرصت دادید یک دهم آن را به باشگاه‌ها فرصت بدهید. اکنون خیلی از تیم‌ها حتی به ایران برنگشتند. توصیه من به دوستان این است که همان برنامه قبلی را اجرا کنند.
سرمربی تیم استقلال در مورد اینکه در تعطیلات بدون ملی‌پوشان چگونه تمرین کرده، گفت: در دو سال گذشته وضعیت ما همین بوده است.تعداد بازیکنان ما به 15 نفر هم نرسید. بیشتر به جای کار تاکتیکی بر روی کارهای بدنی تمرین کرده‌ایم. در حال حاضر با همین شرایط پیش می‌رویم. خوشبختانه آرامش نسبی در تیم حاکم است. امیدوارم تیم ملی سریع‌تر برگردد و بازیکنان از آن فضا خارج شوند.
قلعه‌نویی در مورد مصدومیت هلمکه و مگویان گفت: در بازی با نفت دو مصدوم دادیم. هلمکه در بازی نفت مصدوم شد. منتظر نظر نهایی تیم پزشکی هستیم تا ببینیم نیاز به جراحی است یا نه، مگویان هم به زودی سر تمرین می‌آید.
وی در مورد مصاحبه کی‌روش علیه خودش گفت: من قرار شد فقط در مورد استقلال اینجا صحبت کنم. جواب او را هم با بیانیه خواهم داد.
قلعه‌نویی در مورد دوپینگ بازیکن عراقی به نام عبدالزهرا گفت: من در مورد دو مطلب تذکر داده بودم. یک مطلب آن دوپینگ بود. مصاحبه‌هایم هم هست. در مصاحبه‌هایم از تاج خواستم حواسش به دو مطلب باشد. یکی از آنها دوپینگ بود.
وی در مورد اینکه منظورش این است که در لیگ ما هم دوپینگ صورت می‌گیرد، گفت: من صحبتم کلی است. دو مورد را گفتم یکی از آنها دوپینگ بود. من می‌گویم باید روی کار نظارت داشته باشیم و حواس‌مان باشد
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار