امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141854
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 15
قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

قاسم جعفری سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به موج‌ سواری برخی جریانات و حکم محکومیت محمدرضا رحیمی به حبس و رد مال در پرونده سوءاستفاده مالی گفت: بنای جمهوری اسلامی ایران همواره مبارزه با فساد و جلوگیری از سوءاستفاده از بیت‌المال و ثروت‌های عمومی بوده است.

وی با طرح این سؤال که چه کسی می‌تواند پیشگام مبارزه با فساد باشد، اظهار داشت: کسی می‌تواند در این مسیر پیش‌قدم شود که خود پاک باشد و به گفته رهبر معظم انقلاب مبارزه با فساد دست پاک و دستمال پاک می‌خواهد.

جعفری در ادامه گفت: اگر بخواهیم تبارشناسی کنیم سوءاستفاده مالی از بیت‌المال شناسنامه سیاسی خاصی نداشته است و الزاماً منسوب به جریان خاص سیاسی نمی‌شود اما می‌توان گفت آنها که به اصول پایبند و ارزشی‌تر بودند به علت اینکه معاد را باور داشتند، قطعاً مشکلاتشان کمتر بود و لذا همواره طلایه‌دار مبارزه با فساد نیز بوده‌اند.

وی با انتقاد از جریاناتی که می‌خواهند در ماجرای پرونده فساد مالی معاون اول رئیس‌جمهور سابق، اصولگرایی را زیر سوال ببرند، خاطرنشان کرد: اینها این تصور باطل را دارند که حال می‌توان از این فرصت برای ضربه زدن به اصولگرایی استفاده کرد.

نماینده مردم بیرجند در مجلس با دعوت از رسانه‌های موج‌سوار بر پرونده مالی رحیمی به انصاف و اخلاق، گفت: نگاه به این مقوله باید منصفانه باشد ولی اصل مبارزه با فساد اصلی ضروری است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار