امروز : چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 29
۰۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141860
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 6
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرهنگ اکرمی‌نیا معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش درجمع کارکنان گروه پدافند هوایی شهید ستاری با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرهنگ اکرمی‌نیا معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش درجمع کارکنان گروه پدافند هوایی شهید ستاری با اشاره به تاریخچه پیدایش گروه تروریستی داعش و حمایت‌های پنهان آمریکا و اسرائیل از این گروه، گفت: با مقاومت‌های صورت گرفته در عراق عمر داعش رو به پایان است و این به معنای شکست سیاست‌های آمریکا در منطقه خاورمیانه است.

وی به اسناد و شواهد ارتباط آمریکا با داعش اشاره کرد و اظهار داشت: تامین اینترنت داعش در مناطق دوردست به وسیله آمریکا و در اختیار قرار دادن عکس‌های گرفته شده توسط پهپاد پیشرفته آمریکا به گروه تروریستی داعش از اسناد ارتباط آمریکا با داعش است. خود آمریکایی ها نیز به این مطلب اعتراف دارند و وزیر امور خارجه سابق آمریکا در کتابش آورده که آمریکا داعش را ایجاد کرده است.

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به اهداف آمریکا از مطرح کردن جنگ علیه داعش اشاره کرد و بیان داشت: منافع اقتصادی، نمایش چهره بشردوستانه، نگرانی از سرایت بحران به متحدین آمریکا، اجرای راهبردهای گذشته، حضور نظامی در منطقه، ایجاد نظم جدید منطقه‌ای و نابودی زیرساخت‌های عراق و سوریه از اهداف آمریکا برای جنگ با گروه تروریستی داعش است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها