امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141862
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 18
رضا مقدسی فعال رسانه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به پیشتازی جریان اصولگرا در برخورد ...

رضا مقدسی فعال رسانه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به پیشتازی جریان اصولگرا در برخورد با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: نسبت دادن آقای رحیمی به جریان اصولگرایی یک اتهام نچسب است چراکه او هیچ گاه به اردوگاه اصولگرایان انتساب نداشته است.

مقدسی با بیان اینکه رحیمی از مدیران دولت هاشمی و استانداران وی بوده و از لحاظ تفکر و عملکرد سنخیتی با اصولگرایان ندارد تصریح کرد: حضور وی در دولت آقای احمدی‌نژاد از موارد اعتراض همیشگی اصولگرایان بوده است.

مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر با اشاره به رفتارهای تند رحیمی در ارتباط با رسانه‌های اصولگرا و به ویژه خبرگزاری مهر ادامه داد: خود بنده 5 بار به دلیل شکایت‌های مکرر آقای رحیمی در ارتباط با  افشاگری در خصوص کارهای ایشان به دادگاه رفتم.

وی یادآور شد: یکی از رویکردهای اصلی رسانه‌های اصولگرا نقد ویژگی‌های منفی آقای رحیمی بود و افکار عمومی مواجه درست و صحیح نیروهای اصولگرا همچون نادران، توکلی و زاکانی را با تخلفات رحیمی در پرونده های متعدد مشاهده کرده است.

مقدسی ادامه داد: این اصولگرایان بودند که پرونده آقای رحیمی را پیگیری کردند و حتی آقای نادران به دلیل شکایت آقای رحیمی به دادگاه رفت و البته تبرئه شد.

این فعال رسانه‌ای بیشترین مواجه با تخلفات رحیمی را از سوی اصولگرایان دانست و گفت: این خصیصه جریان اصولگرایی است که در همه جا با تخلفات برخورد کرده است چراکه با هیچ کس عقد اخوت نبسته‌ایم لذا اصولگرایان در هر تخلف، پیشتاز برخورد با رفتارهای غلط بودند.

وی گفت: سوال ما از جریان اصلاح‌طلبی این است که آنها چگونه ادعای مواضع اصلاحی دارند در حالی که با تخلفات و رفتارهای غلط افراد در اردوگاه خود برخورد نکرده‌اند و فقط با رفتارهای سیاسی تخلفات جبهه خود را توجیه می‌کنند در حالی که در اصولگرایی این تعارف نبوده و مبتنی بر مبانی اصولی با تخلفات برخورد صورت گرفته است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها