امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141864
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هفته نامه پنجره در تازه ترین شماره خود عکسی از جهاد مغنیه را با انتخاب تیتر جهاد ادامه دارد ...

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هفته نامه پنجره در تازه ترین شماره خود عکسی از جهاد مغنیه را با انتخاب تیتر جهاد ادامه دارد را برروی جلد خود قرار داده است و در پرونده ای ویژه به بررسی این رویداد پرداخته است.سعید صدرائیان دبیر سیاسی پنجره در یادداشتی عملیات اسرائیل در جولان را محصول همکاری مستقیم جبهه النصره و تل‌آویو دانسته و تاکید کرده است که این چندمین بار است که ارتباط پشت‌پرده گروه‎های تکفیری و دستگاه‎های نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی بر همگان عیان می‎شود. در ادامه حسین رویوران، کارشناس مسائل خاورمیانه در گفت و گویی با پنجره به چرایی حضور رزمندگان حزب الله و ایران در منطقه قنیطره پرداخته است. چرایی و نیت صهیونیست‎ها از ترور، اسرائیل در هدف تروریستی خود ناکام ماند، چند خط درباره سردار شهید محمدعلی الله دادی، تبعات حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به حزب الله در گفت وگو با سید حسین نقوی حسینی و میزگردی با حضور سیدهاشم موسوی و وحید فراهانی در بررسی تلاش‎‎های مستندساز ان بدون مرز مقاومت اسلامی از دیگر مطالب این پرونده است.

مذاکرات هسته ای و پیاده روی ظریف با کری موضوع دیگری است که هفته نامه پنجره مورد بررسی قرار داده است.محمد قادری در مطلبی انتقادی، این حرکت ظریف را زیر ذره بین قرار داده و تاکید کرده است که  ظریف امروز در جایگاهی قرار گرفته که هر حرکت هوشمندانه و مثبتش، نه تنها ایران اسلامی بلکه کل جهان اسلام را در نیل به‎جایگاه حقیقیش یاری می‎رساند و بر عکس، هر حرکت نابجا و اشتباهش ترمزی در این مسیر خواهد بود. نگاهی به دیپلماسی ظریف در گفتوگو با دکتر هادی آجیلی دیگر مطلب پنجره حول مذاکرات هسته ای است.اما این هفته نامه از موضوع یمن نیز غافل نشده و در گفت و گوها و یادداشت هایی اوضاع آشفته این کشور را مورد کنکاش قرار داده است.کمپین من عاشق محمدم، توقیف روزنامه مردم امروز، غرامت اسرائیل به ایران و ادغام سازمان فضایی دیگر موضوعات بررسی شده توسط پنجره است.

اما حکمت سینوی و بررسی آراء بوعلی سینا موضوع سرویس اندیشه هفته نامه پنجره است.هم چنین سرویس ادبیات پنجره 226 به مناسبت درگذشت استاد مشفق به بازنشر گفت و گویی از وی پرداخته است.هم‌چنین حمید نور شمسی نیز در پنجره پلاس ضمیمه هفته نامه با ضیاء قاسمی شاعر افغان به گفت و گو نشسته است.کشف دوباره ناسیونالیسم(استرتفور)، آماده باش در اسرائیل(السفیر)، تردیدهای واشینگتن در مورد آرامش در دمشق(چشم خاورمیانه)، مطالب باشگاه ترجمه این شماره پنجره را تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها