امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141875
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، ابوذر ابراهیمی‌ترکمان رییس سازمان فرهنگ و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، ابوذر ابراهیمی‌ترکمان رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، از رایزنی‌های فرهنگی ایران در خارج از کشور خواست تا با بهره‌مندی از توانمندی و ظرفیت نمایندگی‌ها در تعاملات فرهنگی به تبیین محورهای پیام مهم و تاریخی مقام معظم رهبری بپردازند که روز چهارشنبه (اول بهمن) خطاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی صادر شد.

براساس این گزارش، 80 نمایندگی و رایزنی فرهنگی ایران که زیر نظر سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی فعالیت می‌کنند، از طریق ارتباطات گسترده با محافل فرهنگی و علمی دولتی و غیر دولتی، سازمان‌های مردم‌نهاد، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقی ـ پژوهشی، مجامع فرهنگی و هنری و شخصیت‌های دینی، علمی و فرهنگی اثرگذار در بیش از 60 کشور جهان، ‌به معرفی فرهنگ و تمدن ایرانی ـ اسلامی، می‌پردازند.

بنا بر اعلام این خبر، ولی امر مسلمین جهان، روز چهارشنبه اول بهمن، با انتشار پیام مهمی خطاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، آنان را به جست‌وجو و تحقیق درباره حقیقت اسلام ناب، قرآن کریم و شخصیت رحمانی پیامبر گرامی اسلام (ص) فراخواند.

این پیام در پی ایجاد حوادث اخیر در فرانسه و وقایع مشابه در برخی دیگر از کشورهای غربی صادر شده است.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها