امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141885
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در مراسم امضای ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در مراسم امضای تفاهم‌ نامه بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که در ساختمان مرکزی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار داشت: شاه‌بیت حرکت در فناوری، سرمایه انسانی است و محور آن، آموزش و پرورش است.

وی ادامه داد: از نظر منابع در دوره تکفا 20 میلیارد تومان قرار بود هزینه شود و آموزش و پرورش دو برابر نیز هزینه کرد و در دوره قبل 30 میلیارد تومان از منابع وزارت ارتباطات اختصاص یافت و در دولت جدید نیز در این خصوص تلاش می‌شود.

جهانگرد افزود: امروز 40 هزار مدرسه ارتباط شبکه‌ای دارند و مرکز داده که افتتاح شد ظرفیت خوبی برای آموزش و پرورش است و ایجاد پست الکترونیک دانش‌آموزی، تجهیز مدارس، پورتال مدارس و تهیه مواد آموزشی، کارهایی است که بخشی از آنها انجام شده است.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات یادآور شد: در برنامه‌های آتی در شورای فناوری ارتباطات، این بخش‌ها مورد توجه جدی است و شرکت مخابرات ایران و نهادهای رایانه‌ای علاقه‌مند هستند در این خصوص کمک کنند تا در یک برنامه‌ریزی درست به افزایش مهارت دانش‌آموزان کمک شود.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان اگر به این مهارت‌ها دسترسی پیدا کنند اداره کشور آسان‌تر می‌شود و باید در دوره آموزش و پرورش، این مهارت‌ها را به دانش‌آموزان یاد دهیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها