امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141887
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش امروز در مراسم امضای تفاهم‌

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش امروز در مراسم امضای تفاهم‌ نامه بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که در ساختمان مرکزی آموزش و پرورش برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: توسعه فناوری اطلاعات در وزارت آموزش و پرورش بسیار مهم است.

وی ادامه داد: نگاه رئیس جمهور به فناوری اطلاعات و توجه به بکارگیری ظرفیت‌های موجود در جهت توسعه کشور، حرکت جدیدی را آغاز کرده و احیای مجدد شورای فناوری اطلاعات نویدبخش یک تحول در دولت یازدهم است.

زرافشان افزود: توجه به فرصت‌های آموزش و پرورش برای تحقق شهروند و دولت الکترونیک، از محورهای توسعه فناوری اطلاعات است و باعث توجه ویژه در تصمیم‌گیری‌ها شده است و در نظام‌های آموزشی مختلف دنیا، آموزش الکترونیک از جمله شاخص‌هایی است که کشورها را با آن می‌سنجند.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: آموزش و پرورش به عنوان یک فرادستگاه برای ارائه خدمات مورد توجه است و امروز آموزش و پرورش در شرایطی است که آماده آغاز یک حرکت نو در حوزه فناوری اطلاعات شامل سخت‌افزار، نرم‌افزار و دانش مربوطه است تا شاهد تحول شگرفی باشیم.

زرافشان خاطرنشان کرد: تفاهم‌نامه بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات با همکاری کارگروه مشترک تهیه و تنظیم شده است تا یک هم‌افزایی را فراهم کنیم و سعی شده است برمبنای آنچه که در گذشته بوده و دستاوردها و ظرفیت‌های فناوری در دولت یازدهم و چشم‌اندازهای آن منعقد شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار