امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14189
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۵
تعداد بازدید: 69
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حزب موتلفه اسلامی به مناسبت پایان رقابت‌های دوره یازدهم ریاست‌جمهوری بیانیه‌ای صادر ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حزب موتلفه اسلامی به مناسبت پایان رقابت‌های دوره یازدهم ریاست‌جمهوری بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه خطاب به مردم آگاه و مبارز ایران اسلامی آمده است: رقابت‌های یازدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی پایان یافت، حماسه برخاسته از حضور وسیع و گسترده در پای صندوق‌های رای، حیرت جهانیان را بر انگیخت و رکوردی از مردمسالاری دینی به جای گذاشت که نماد انضباط سیاسی، قانونمندی و پایبندی به اخلاق رقابت بود.

حزب موتلفه اسلامی در ادامه بیانیه خود با بیان اینکه  جهانیان شاهد بودند که انتخابات ایران آزاد، سالم و رقابتی بود و این خود رسواگر تبلیغات شوم دشمنان نظام بود آورده است: مردم در پای صندوق‌های رای اقتدار و امنیت ملی را استحکام بخشیدند و پاسخ روشنی به دشمنان دادند، حزب موتلفه اسلامی از این حضور حماسی مردم تشکر می کند و خدای را به خاطر این همه هوشمندی و بصیرت شکر گزار است، بدون شک پیروز حقیقی انتخابات ریاست جمهوری، ملت بزرگ ایران است.

این بیانیه با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی از یکسال پیش تا روز 24 خرداد با رهنمودهای پیامبر گونه خود و نیز با بصیرت بخشی به مردم، قدرت مانور دشمن در پدیداری یک جنگ نرم را مهار کردند، تأکید کر: رسانه‌های اهریمنی غرب با سردرگمی به دنبال دو گانه‌های فرسایشی در رقابت‌ها بودند اما با سد هوشمندی مردم و نامزدها روبرو شدند و نتوانستند در شکاف نقد درون گفتمانی علیه امنیت ملی سنگرگیری کنند؛ در حقیقت خنثی کننده توطئه‌های دشمن، سر انگشت هدایتگرانه رهبری بود؛ ما این نعمت الهی را ارج می نهیم و صمیمانه از رهبر معظم انقلاب تشکر می نمائیم، اینکه در این انتخابات کوچکترین آسیبی به کسی وارد نشد، حاصل درایت و تدبیر رهبری بود و خدا را از این بابت شاکریم.

حزب موتلفه در ادامه با اشاره به نقش رسانه‌ها در انتخابات گفت: از دست اندرکاران برگزاری انتخابات از شورای نگهبان از وزارت کشور و مجریان انتخابات و نیز از صدا و سیمای جمهوری اسلامی به دلیل زحمات طاقت فرسای تهیه کنندگان، کارگردانان و خبرنگاران که در انعکاس این حماسه تاریخی نقش مهمی ایفا کردند قدردانی و تشکر می کنیم.

در این بیانیه ضمن تبریک به منتخب ملت تصریح کرد:  حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضو جامعه روحانیت مبارز و نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی به خاطر رای اعتماد ملت، آمده است؛ او نباید فراموش کند رئیس‌جمهور همه ملت است و باید در برابر مطالبات بر حق مردم به ویژه مطالبات معیشتی پاسخگو باشد.

این بیانیه اضافه می‌کند؛ حزب موتلفه اسلامی با اعلام حمایت و همکاری با دولت یازدهم از جناب آقای روحانی می‌خواهد قوانین لازم‌الاجرای باقی مانده بر زمین در حوزه اقتصاد، سیاست، فرهنگ و مسائل اجتماعی را از باب پایبندی به قانون اجرا نماید؛ همچنین از ایشان می خواهیم در تعامل با قوا، فصلی نو از همدلی را با مسئولان آغاز نمایند.

حزب مؤتلفه اسلامی با تأکید بر اینکه فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای یک مطالبه ملی است اظهار امیدواری کرد: امیدواریم همانطور که قول داده‌اند با تدبیر، هم این مطالبه و حق را استیفا نمایند و هم جلوی زیاده خواهی‌های دشمن را بگیرند و حافظ عزت و شرف و غیرت ملی باشند.

حزب موتلفه اسلامی با تشکر از نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری که با حضور خود شور و هیجان زیادی در رقابت‌ها پدید آوردند تصریح کرد: بدون شک آنها در خلق حماسه سیاسی نقش مهمی بر عهده داشتند و ادب پیروزی فرد منتخب و ادب عدم توفیق نامزدهای دیگر فضایی از آرامش در کشور پدید آورده است، از این فضا می‌شود به امر پیشرفت کشور و خدمت به مردم،شتاب بخشید.

این بیانیه با اشاره به اینکه ای کاش غائله آفرینان و فتنه گران سال 88 ره فتنه و آشوب نمی‌رفتند و از فرصت پدید آمده از مشارکت 85 درصدی مردم در آن سال برای اقتدار و امنیت ملی بهره می گرفتند و خود را دچار خسران دنیا و آخرت نمی کردند، تأکید کرد: امیدواریم رقابت‌های این دوره به عنوان الگوی کارآمد برای صیانت از جمهوریت نظام نهادینه شود و برای دوره های بعدی به عنوان یک تجربه گران‌سنگ از آن بهره بگیریم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها