امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141908
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 52
محمد مهدی سلیمی، مسئول اتحادیه انجمن‌‌های اسلامی شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه همزمان با سالروز میلاد فرخنده حضرت عبدالعظیم(ع) ...

محمد مهدی سلیمی، مسئول اتحادیه انجمن‌‌های اسلامی شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه همزمان با سالروز میلاد فرخنده حضرت عبدالعظیم(ع) از 20 دانش‌آموز برگزیده جشنواره آیین دوستی تقدیر می‌ شود، اظهار داشت: به پیشنهاد هیأت داوران در هر یک از رشته‌های پنجگانه جشنواره، از چهار اثر برتر با اهدای لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جوایز نقدی تقدیر خواهد شد. 

وی افزود: نفرات اول تا چهارم در رشته مقاله نویسی به ترتیب، «نرجس فاتحی» از لارستان فارس، «سیده نرگس صفوی» از قم، «سارا کریمی» از شهرری و «امیرحسین اکبری» از خرم آباد و در رشته داستان و خاطره نویسی «زهرا قاسمی» از قم، «محدثه عباسی» از اسلامشهر، «فاطمه روشندل» از رباط کریم و «محمد مهدی صالحی زاده» از اسلامشهر هستند.

 دبیر نخستین جشنواره ملی آیین دوستی ادامه داد: در رشته نشریه و روزنامه دیواری «مینا رخشانی مهر» از زاهدان، «مهدی غیاثی» از اراک، «مهرداد آقایاری سامیان» از رودهن و «فاطمه سمیعی فرد» از قم و در رشته وبلاگ نویسی «رضا داوودی» از رودهن، «محمدصادق زینلی» از تهران، «انسیه ناصحی ارجمند» از قم و «احمد خراشادی زاده» از یاسوج به ترتیب مقام‌های اول تا چهارم را به خود اختصاص دادند.

وی اضافه کرد: در بخش ویژه پاسخ به نامه امام رضا(ع) نیز مقام‌های اول تا چهارم به ترتیب نصیب «فاطمه بهشتی موحد»  و «نفیسه پیرصالحی» از قم، «سمانه سادات موسوی» از رباط کریم  و «زهره ملکی» از شهرری شد.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی شهرستانهای استان تهران تصریح کرد: در مجموع تعداد 455 اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی آیین دوستی رسید که از این تعداد، 82 اثر در قالب وبلاگ، 145 اثر در قالب مقاله، 31 اثر در قالب داستان یا خاطره، 67 اثر در قالب نشریه یا روزنامه دیواری و 130 اثر هم در قالب پاسخ به نامه امام رضا(ع) است.

سلیمی یادآور شد: این آثار با محوریت نامه امام رضا(ع) به حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) در سه موضوع «سبک زندگی اسلامی»، «محبت و ولایت» و «معرفت نسبت به امام» تهیه شده‌اند.

دبیر نخستین جشنواره ملی آیین دوستی گفت: سخنرانان اختتامیه این جشنواره آیت الله محمد محمدی ری شهری تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) و حجت‌السلام و المسلمین محمد جواد حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان هستند.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را در این برهه از تاریخ، بازتاب گوشه‌ای از رأفت و مهربانی و جلوه زیبایی از سبک زندگی اسلامی عنوان کرد که در نامه هشتمین امام شیعیان منعکس شده است.

به گزارش فارس، اختتامیه جشنواره ملی آیین دوستی توسط اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان‌های استان تهران با همکاری آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، فردا در شهرری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها