امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141910
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 58
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، زندان مخوف «هت آریستوس» که به 150 مدت سال مخوف‌ترین زندان هلند به شمار می ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، زندان مخوف «هت آریستوس» که به 150 مدت سال مخوف‌ترین زندان هلند به شمار می رفت و در حال حاضر یک هتل لوکس  به شمار می رود، در سالهای اخیر به جاذبه جدید گردشگری این کشور تبدیل شده است.
این زندان طی بیش از یک قرن محل نگهداری خطرناکترین مجرمین هلند و اروپا بود و هیچ زندانی نتوانست از آن فرار کند تا اینکه در سال 2007 تعطیل شده و از سال 2011 به یک هتل لوکس تبدیل شد.

زندان هت آریستوس در حال حاضر به امکاناتی از جمله از 24 اتاق شیک با بهترین امکانات، 12 سوئیت رویال با هزینه اقامت شبی 1100 یورو، استخر، سالن بدنسازی و سونا مجهز شده و اکنون به زندانی تبدیل شده که هیچکس دوست ندارد از آن فرار کند.

 

هلند با شهرهایی با آبراه‌های زیبا، آسیابهای بادی، پارکهای ملی و جنگلهای انبوه در حال حاضر یکی از مقاصد برتر گردشگری جهان بوده و به دلیل اینکه بیشتر قسمتهای این کشور در سطح دریا یا پایین‌تر از سطح دریا قرار دارند. مناظر و چشم اندازهای زیبای زیادی در هلند وجود دارند که هرکدام یک جاذبه گردشگری به شمار می روند.

از جاذبه های گردشگری هلند که به کشور گل شهرت دارد می توان به پارک ملی «هوخه ویلوه»، شهر تاریخی «اوترخت»، باغهای «کوکنهوف»، دهکده تاریخی «کیندردیک» با 19 آسیاب بادی از قرون وسطی،  پارک ملی «بیس بوسخ»، دریاچه «ایسومیر» و جزایر زیبای «فریزیان» که در فهرست میراث جهانی سازمان یونسکو نیز به ثبت رسیده، اشاره کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها