امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141917
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از «کلید» مسئولان مؤسسه اداره حمایت از رسانه‌های آزاد (نی) از ایجاد شبکه ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از «کلید» مسئولان مؤسسه اداره حمایت از رسانه‌های آزاد (نی) از ایجاد شبکه مشترک خبرنگاران افغانستان و پاکستانی خبر دادند.

به گفته این مقامات، این نخستین بار است که خبرنگاران افغانستان و پاکستان با هدف اطلاع‌رسانی و هماهنگی میان یکدیگر شبکه‌ای مشترک را پایه‌گذاری می‌کنند.

این شبکه روز جمعه از سوی مؤسسه «ایکول اکسس» افغانستان و پاکستان با همکاری نی یا اداره حمایت از رسانه‌های آزاد افغانستان با شرکت برخی از خبرنگاران 2 کشور در کابل گشایش یافت.

«صدیق الله توحیدی» رئیس دیدبان این اداره هدف از ایجاد این شبکه را هماهنگی میان رسانه‌های مطرح افغانستان و پاکستان عنوان کرده و آن را در تبادل تجارب میان خبرنگاران 2 کشور مؤثر خواند.

توحیدی افزود: این شبکه زمینه را برای خبرنگاران افغانستان و پاکستان مساعد می‌سازد تا سالانه 2 مرتبه از رسانه‌های دو کشور دیدن کرده و نظریاتشان را با هم شریک سازند.

این در حالی است که بر اساس گزارش‌ها، ظرف چند سال اخیر نزدیک به 10 اتحادیه و شوراهای مستقل خبرنگاری در افغانستان ایجاد شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها