امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141919
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بشیر نازپرور گفت: پروژه ساخت سوله مدیریت بحران  که از سوم خرداد 1391، در زمینی به مساحت 1200 متر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بشیر نازپرور گفت: پروژه ساخت سوله مدیریت بحران  که از سوم خرداد 1391، در زمینی به مساحت 1200 متر مربع در مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی استان تهران آغاز شده بود به اتمام رسیده و آماده بهره برداری است.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی انجام شده در روز 13 بهمن امسال طی مراسمی با حضور نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، شجاعی رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و قضایی استان افتتاح و به بهره بردای خواهد رسید.

مدیرکل پزشکی قانونی تهران گفت : با توجه به جمعیت بالای ساکن در استان و همچنین سوابق موجود در وقوع حوادث غیر مترقبه وجود سوله  مدیریت بحران در این اداره کل به عنوان یکی از دستگاه های دخیل در مدیریت بحران الزامی می باشد.

وی افزود: در همین راستا پروژه ساخت این سوله در محل مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی استان واقع در کهریزک با اعتباری بالغ بر 720 میلیون تومان آغاز و هم اکنون آماده بهره برداری است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها