امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۰۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141936
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 35
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک مقام بلندپایه فلسطینی اعلام کرد «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک مقام بلندپایه فلسطینی اعلام کرد «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بر اثر بی& zwnj;تفاوتی اعراب در قبال پرداخت‌ کمک‌های وعده داده شده به تشکیلات خودگردان دچار ناامیدی شده و بسیار عصبانی است.

این مقام مسئول در گفت‌‍وگو با «الرساله» فلسطین گفت: عباس تماس‌های گسترده‌ای با چندین دولت عربی داشته و از آنها خواسته است به تعهدات مالی خود در قبال تحویل 100 میلیون دلار توافق شده به تشکیلات خودگردان در قالب «شبکه امان» پایبند باشند اما این دولت‌ها همچنان تعلل می‌کنند.

وی افزود: پس از اینکه رژیم صهیونیستی 127 میلیون دلار مالیات فلسطینی‌ها را که باید به تشکیلات خودگردان تحویل می‌داد، در ماه جاری (ژانویه 2015) مصادره کرد فشارها بر تشکیلات بیشتر شده و خطر فروپاشی آن شدت یافته است.

حدود 2 سال پیش اتحادیه عرب در تصمیمی، صندوقی موسوم به شبکه امان برای جمع آوری کمک مالی و ارسال آن به تشکیلات خودگردان تاسیس کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها