امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141939
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 36
به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه جهانی جوانان ضد امپریالیسم با انتشار بیانیه‌ای حمله اخیر ارتش رژیم ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه جهانی جوانان ضد امپریالیسم با انتشار بیانیه‌ای حمله اخیر ارتش رژیم صهیونیستی به منطقه قنیطره و شهادت شماری از مجاهدان حزب‌الله لبنان و سردار الله‌وردی را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: ما حمله تروریستی اخیر اسرائیل به بلندی‌های جولان در سوریه و کشته شدن تعدادی از مبارزان حزب‌الله لبنان و یک فرمانده ایرانی در منطقه القنیطره را به‌ شدت محکوم می‌کنیم. همچنین تمام اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی اسرائیل را محکوم می‌کنیم.

این بیانیه می‌افزاید: این حمله یک‌ بار دیگر به ما نشان داد که رژیم صهیونیستی اسرائیل به موازات گروه‌های تکفیری و در هماهنگی کامل با پنتاگون می‌باشد. این حمله با هیچ اصول انسانی و اخلاقی و یا هرگونه مقررات بین‌المللی سازگاری و مطابقت ندارد. اسرائیل و ایالات متحده آمریکا در نهایت شروع به از دست دادن قدرت خود در منطقه کرده‌اند. به همین دلیل آن‌ها اقدام به حمله علیه قدرت‌های موجود در خاورمیانه کرده‌اند. امپریالیست‌ها به دنبال دفاع از منافع خود هستند، ولی آن‌ها موفق نخواهند شد. ما عمیقاً معتقدیم که دوستان و شهدای ما دوباره چنین اجازه‌ای به آن‌ها نخواهند داد. از این رو می‌خواهیم که همدردی صمیمانه و صادقانه‌ خود را نسبت به مرگ دوستانمان را نشان دهیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار