امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141947
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 33
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان انصارالله یمن تلاش دارند تا رئیس جمهور این کشور که استعفا داده است را برای پس ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان انصارالله یمن تلاش دارند تا رئیس جمهور این کشور که استعفا داده است را برای پس گرفتن این استعفا متقاعد کنند.

چهار روز پس از درگیری‌‎های شدید در صنعا پایتخت یمن و محاصره کاخ ریاست جمهوری توسط کمیته‌های مردمی و طرفداران انصارالله، دولت «خالد بحاح» نخست وزیر و «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهور این کشور پنجشنبه شب استعفا کردند.

رئیس پارلمان یمن با استعفای عبدربه منصور هادی رئیس جمهور این کشور مخالفت کرد و از نمایندگان پارلمان خواست تا روز جمعه برای بررسی این موضوع تشکیل جلسه دهند.

منصور هادی در استعفانامه خود نوشت: « یمن به بست رسید و ما متوجه شده ایم که دیگر قادر نخواهیم بود به هدف خودمان که برای دستیابی به آن مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته‌ایم، برسیم.»

استعفای غافلگیرانه دولت و ریاست جمهوری یمن یک روز پس از آن صورت می‌گیرد که رئیس جمهوری این کشور در بیانیه‌ای از توافق با انصارالله بر سر توافقنامه صلح و مشارکت و تعدیل پیش نویس قانون اساسی خبر داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها