امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141954
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «نیک جورج» دانشجو 21 ساله آمریکایی که قصد سفر از فیلادلفیا مرکز ایالت ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «نیک جورج» دانشجو 21 ساله آمریکایی که قصد سفر از فیلادلفیا مرکز ایالت پنسیلوانیا به ایالت کالیفرنیا را داشت در فرودگاه توسط ماموران امنیتی به دلیل به همراه داشتن کتاب آموزش زبان عربی  و همچنین یک کتاب درباره سیاست خارجی دوره جورج بوش رئیس جمهور سابق آمریکا دستگیر شده است.

براساس گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، نیک جورج پس از یک ساعت نگه داشته شدن در فرودگاه مورد بازجویی قرار گرفت و بازجو از وی پرسیده که می‌دانی چه کسی حملات 11 سپتامبر را چه کسی انجام داده و وی به چه زبانی حرف میزده است؟

نیک جورج با اشاره به اینکه وی با دستان بسته مورد بازجویی قرار گرفته است تاکید کرد، وقتی من جواب سوالات بازجو را دادم وی به من گفت: حالا متوجه شدی چرا در اینجا هستی.

نیک‌جورج در ادامه ابراز داشت که من را با دستان دست بند زده شده در مقابل دیدگان دیگر مسافران فرودگاه فیلادلفیا به مرکز پلیس انتقال دادند.

این دانشجوی آمریکایی افزود: من در سلولی برای ساعت‌ها نگه داشته شدم و پروازم را از دست دادم و حتی خسارت از دست دادن پرواز من نیز پرداخت نشد.
 انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها