امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14197
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۵
تعداد بازدید: 160
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیانیه‌ای پیرامون تقدیر از حضور پرشکوه ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیانیه‌ای پیرامون تقدیر از حضور پرشکوه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه‌ سیاسی و تبریک به رئیس جمهور منتخب مردم صادر کرد. 

این تشکل دانشجویی در ابتدای بیانیه خود آورد: «ما باید این هدف را از یاد نبریم که استقامت، یعنى بى‌راهه نرفتن، خط را گم نکردن و هدف را فراموش نکردن. این امر، این‌قدر حساس و مهم است که خداى متعال به پیامبر با آن عظمت نیز همین توصیه را مى‌کند که ما حالا مى‌خواهیم به خودمان این توصیه را بکنیم. مى‌فرماید: «فاستقم کما امرت و من تاب معک» مواظب باش راه را گم و اشتباه نکنى. این گم کردن راه، حرف کلى و مبهمى است؛ هر کس مى‌گوید که راه این است. ممکن است دو رفیق یا دو برادر، سلیقه‌ها و دیدگاهها و مبانى مختلفى داشته باشند و در زمینه‌هاى سیاسى یا اقتصادى، از دو نوع فکر برخوردار باشند و هر کدام بگوید که راه من، راه درستى است. آیا معناى استقامت در راه، این است؟ نه، طبعاً این اختلافات سلایق وجود دارد».1369/09/14

در ادامه بیانیه آمده است: ملت مومن و مقتدر ایران اسلامی بار دیگر با حضور قاطع خود در صندوق‌های رای در لبیک به خواسته مقام معظم رهبری، حماسه‌ای سیاسی را خلق کرد. حضور پرشور ملت مبارز و قهرمان در روز 24 خرداد پای صندوق‌های رای مهر تایید آنان به نظام جمهوری اسلامی و اعلام وفاداری به آرمان‌های امام بزرگوار و شهیدان والا مقام این مرز و بوم بود.

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران در ادامه بیانیه خود تاکید کرد: این حضور مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب اسلامی و یاوه گویانی بود که احمقانه دم از جدایی مردم و نظام اسلامی می‌زدند. باید این حضور حماسی را خدمت رهبر معظم انقلاب و مردم بصیر و انقلابی و خدمت حسن روحانی، رئیس جمهور منتخب ملت تبریک گفت. ملت با حضور خود حسن روحانی را بعنوان رئیس جمهور انتخاب کرده‌اند و از این پس از ایشان انتظار می‌رود که پاسخ انتخاب این ملت فهیم را با پیشرفت و عدالت و آبادانی این سرزمین بدهند.

این تشکل دانشجویی با مخاطب قرار دادن حسن روحانی خاطرنشان کرد: انتظار به حق مردم از شما این است که به حرف‌ها و شعارهای خود که در دوران تبلیغات انتخاباتی سر داده‌اید پایبند باشید و با مرور حرف‌های خود سعی در عملی کردن آنها داشته باشید.

در ادامه بیانیه آمده است: مردم انتظار دارند دولت شما دولتی فراگیر باشد که در آن افراد بر اساس تعهد به نظام و انقلاب و تخصص به کار گرفته شوند و در انتخاب همراهان خود در دولت نگاه سیاسی و سلیقه‌ای نداشته باشید. مردم  انتظار دارند کاملاً مطیع رهبری باشید و در گفتار و کردار خود شاخص های رهبر معظم انقلاب را لحاظ کنید تا با استفاده از منویات ایشان گامهای آبادانی را سریع‌تر بردارید.

مردم انتظار دارند در عین بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی آنان، از موضع مقاومانه جمهوری اسلامی ایران در مساله‌ای هسته‌ای ذره‌ای کوتاه نیایید و با ایستادن بر سر اصول نظام اسلامی از حق هسته ای مردم ایران در مقابل خودکامگان و مستکبران دفاع کنید.

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیانیه خود تاکید کرد: مردم انتظار دارند عمال مستکبر کشورهای استعمارگر را که از همین حالا با شما به شرط کوتاهی از مواضع انقلابی اعلام دوستی می کنند را با جوابی دندان شکن پاسخ دهید و به آنان بفهمانید که آنچه در جمهوری اسلامی ایران ملاک است دفاع از حقوق ملت، آن هم با تمام وجود می‌باشد و شما نیز قاطعانه در همین راه قدم خواهید نهاد.

این تشکل دانشجویی با اشاره به انتظارات مردم از رئیس جمهور جدید خاطرنشان کرد: مردم انتظار دارند که خود را درگیر جناح‌های سیاسی و راست و چپ و اصلاح طلب و اصولگرا نکنید و با دیدی فراگیر فضای آرامش سیاسی را در کشور حاکم کنید. مردم انتظار دارند گام‌های خود را با قانون بسنجید و نه به کم از قانون راضی شوید و نه سعی در مطالبه‌ای فراتر از قانون داشته باشید. مردم از شما می خواهند همانی باشید که در تبلیغاتتان بودید.

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران در پایان بیانیه خود با تبریک این پیروزی بزرگ خدمت مقام معظم رهبری، مردم بزرگ ایران و رییس جمهور منتخب حسن روحانی اعلام داشت حاضر است نهایت همکاری خود را با منتخب ملت جهت گام در نیل به آرمان‌ها و تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب در دهه پیشرفت و عدالت به عمل آورد و این آمادگی را دارد که در مسیر حل مشکلات و ساختن آینده‌ای روشن‌تر از امروز یاری‌گر رییس جمهور منتخب مردم باشد و قطعاً در این راه آنچه در توان دارد را به طبق اخلاص خواهد نهاد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها