امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141987
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این فیم «ویردو» نام دارد و از حال و هوایی دلهره‌آور و روان کاوانه برخوردار است. منتقدان سینمایی از ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این فیم «ویردو» نام دارد و از حال و هوایی دلهره‌آور و روان کاوانه برخوردار است. منتقدان سینمایی از انتخاب بیتمن برای حضور در نقش اصلی این درام دلهره آور، اظهار تعجب کرده اند.

آن‌ها می‌گویند بیتمن یک کمدین است و حضورش در یک کار دلهره آور روان کاوانه کمب عجیب است. اما ادگرتون از انتخاب خود دفاع کرده و وی را بهترین گزینه برای بازی در این نقش می‌داند.

این در حالی است که اهل فن می‌گویند بازی بیتمن در نقش اصلی فیلم، کمک می کند تا حال و هوای آن به سمت یک کار کمدی سیاه و تلخ برود.

در قصه فیلم، بیتمن و ربکا هال نقش زوجی را بازی می‌کنند که برای حل مشکلات متعدد خود، تصمیم به زندگی در یک شهر تازه را می‌گیرند. آن ها امیدوارند تغییر محل زندگی، هوا و جان تازه ای به زندگی و موقعیت شان بدهد.

اما برخورد آن‌ها با یکی از دوستان قدیمی شان، مشکلات تازه ای را خلق می کند که حکایت از عدم آرامش زوج در این شهر جدید می‌کند. نقش این دوست قدیمی مزاحم را خود ادگرتون بازی خواهد کرد.

جوئل ادگرتون فیلم نامه «ویردو» را نیز نوشته و خودش یکی از تهیه کنندگان آن هم خواهد بود. شرکت فیلم سازی نیورجنسی، تهیه‌کننده اصلی فیلم است.

این درام دلهره اور روان کاوانه برای اواخر فصل بهار سال جاری میلادی جلوی دوربین می رود، تا برای ایام کریسمس آماده نمایش عمومی شود.

جوئل ادگرتون از چند سال قبل به دنبال آن بود که در مقام کارگردان، فیلمی را جلوی دوربین ببرد. وی کار فیلم سازی را علاقه اصلی خود اعلام کرده است.

تازه ترین فیلم این بازیگر، درام تاریخی «خروج» به کارگردانی ریدلی اسکات است که نمایش عمومی آن، هم اکنون در اروپا ادامه دارد. او بازیگر قسمت تازه مجموعه فیلم علمی تخیلی «جنگ های ستاره ای» نیز هست.

جیسن بیتمن هم فصل گذشته، قسمت دوم کمدی «روسای وحشتناک» را با موفقیت روی پرده سینماهای آمریکای شمالی داشت.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها