امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141992
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محسن حموله مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: 78 قصه‌

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محسن حموله مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: 78 قصه‌ از سوی این قصه‌گویان به امور بین‌الملل کانون ارسال شده است، تا امکان حضور آنان در این رویداد معتبر بین‌المللی در عرصه‌ قصه‌گویی فراهم شود.

به گفته‌ محسن حموله، قرار است دبیرخانه‌ جشنواره پس از بررسی این قصه‌ها 10 قصه‌گوی بین‌المللی را برای شرکت در این رقابت که امسال در کرمانشاه برگزار می‌شود، انتخاب کند.

وی افزود: پس از شناسایی و پیگیری‌های اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، آثار و شرح سوابق کاری 40 قصه‌‌گو از کشورهای استرالیا، فیلیپین، مراکش، اسکاتلند، برزیل، پرو، بلغارستان، آمریکا، انگلستان، فرانسه، لبنان، افغانستان، سوریه، روسیه، کلمبیا، کانادا، کنیا، پرتغال، اسپانیا، اندونزی، ارمنستان و عمان در مهلت تعیین شده دریافت شد و در اختیار دبیرخانه جشنواره قرار گرفت.

حموله ادامه داد: لوح فشرده قصه‌های 12 قصه‌گوی دیگر نیز از کشورهای دانمارک، قرقیزستان، آرژانتین، ژاپن، قزاقستان، نخجوان، عراق و نیز از ارمنستان، استرالیا، سوریه، مراکش و آمریکا پس از مهلت تعیین شده به جشنواره رسید که امکان بررسی دوباره‌ آنها فراهم نیست.

به گفته‌ مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل برای شرکت در جشنواره قصه‌گویی کانون در مجموع 52 قصه‌گو از 27 کشور و از تمامی قاره‌ها درخواست خود را ارسال کرده‌اند که این نشان‌دهنده‌ اعتبار و جایگاه بالای جشنواره‌ قصه‌گویی در میان رویدادهای مشابه بین‌المللی است.

گفتنی است، این جشنواره بخشی از برنامه‌های کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه‌ فجر به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است که طی روزهای 27 تا 29 بهمن سال جاری با حضور برترین قصه‌گویان ایرانی و خارجی در شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها