امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141997
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 122
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در چند روز برگزاری جشنواره شاهد برخی از انتقادات تند به وضعیت برگزاری تئاتر در سی و سومین جشنواره آن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در چند روز برگزاری جشنواره شاهد برخی از انتقادات تند به وضعیت برگزاری تئاتر در سی و سومین جشنواره آن بودیم که روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی در نامه‌ای با عنوان «به احترام اهالی رسانه تمام قد بایستیم» ، که در اختیار رسانه‌ها قرارداد اهالی رسانه، پرتلاش خواند و از فعالیت آنها تشکر کرد.

متن کامل نامه به شر ح ذیل است:

"ن و القلم و ما یسطرون"

بهمن که می‌آید به یاد می‌آوری شیرآنکوه مردان و زنانی را که با شور و شعور و با اقتداء به رهبری عالم، شجاع و تاریخ ساز طومار حکومتی پوشالی و کهن را پیچیدند و طرحی نو بنا کردند.

بهمن که می‌آید به یاد می‌آوری خاطره و یاد شهیدانی را که با خون پاک خود درخت استقلال و آزادی جمهوری اسلامی را آبیاری کردند.

بهمن که می‌آید عطر جشنواره‌ها در هوای این وطن می‌پیچد و هنرمندان را به تلاش بیشتر وا می‌دارد تا آثار خود را به قضاوت بگذارند.

بهمن که می‌آید همکاران خبرنگارت را می‌بینی که در جای جای این شهر بزرگ (یا شاید بهتر است بگویم این کشور بزرگ) در تالارها و سالن‌های مختلف حضور می‌یابند تا روایت‌گر هنرنمایی هنرمندان باشند. تفاوتی هم نمی‌کند که خبرنگار باشند یا  منتقد یا گزارشگر یا عکاس، تفاوتی نمی‌کند که در رسانه‌های نوشتاری باشند یا شنیداری یا دیداری، آن‌ها خستگی‌ناپذیر و بی‌ادعا در حال ثبت لحظه‌ها هستند. در تئاترشهر، تماشاخانه مهر، تالار حافظ، خانه هنرمندان، تماشاخانه باران، تماشاخانه سنگلج، تالار هنر و ... اهالی رسانه را می‌بینی. سال‌هاست که آن‌ها را می بینی، سی و سه دوره، بعضی‌ها مثل ما پیر شده‌اند، برخی در میانه راه خود قرار دارند و عده‌ای جوان و جویای نام تازه وارد این عرصه پرمخاطره و شیرین شده‌اند، اهالی رسانه، اهالی فرهنگند و آگاهی، اینان خستگی‌ناپذیرند و پر تلاش ثبت‌کنندگان بی‌واسطه تاریخند. از قلم‌های آنان آگاهی می‌طراود بی هیچ حب و بغضی. حال در چهارمین روز از سی و سومین دوره از جشنواره بین المللی تئاتر فجر برآنیم که از شما تشکر کنیم و به شما دست مریزاد و خسته نباشید بگوییم. مرحبا بر قلم و قدمتان. می‌خواهیم از شما پوزش بخواهیم اگر میزبانان خوبی برای شما نبودیم (چه می‌گویم؟ در حقیقت شما میزبانید و ما میهمان). بر ما ببخشایید کم و کاستی‌هایمان را.

از شما می‌خواهیم با نقدهای منصفانه خود، ما را در راهمان یاری کنید. دست‌های مهربانتان را به یاری می‌فشاریم و باز هم می‌گوییم خسته نباشید و پایدار بمانید و پر توان.

روابط‌عمومی مرکز هنرهای نمایشی

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار