امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 141998
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 124
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ نتایج هشتمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام‌علی(ع) در بخش بانوان اعلام شد. در مقطع سنی 

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ نتایج هشتمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام‌علی(ع) در بخش بانوان اعلام شد.
در مقطع سنی  بالای 16 سال و در رشته حفظ کل اعظم محمدی از فارس، مجیده رضاپور از کرمان و سماء بابایی از تهران اول تا سوم شدند و در رشته حفظ 20 جزء مریم جاسمی از خوزستان، رضوانه باقری و فاطمه سعیدی‌مقدم از تهران به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.
در رشته حفظ 10 جزء فائزه‌سادات قرشی‌نسب از یزد، مرضیه قاسمی از همدان و سعدی عزیزی از تهران مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند و در رشته حفظ 5 جزء هانیه نوروزی، زهرا نیکوکار از تهران و مرضیه رضایی و معصومه حسینی مشترکاً به عنوان نفر سوم معرفی شدند.
در رشته قرائت ترتیل پرنیان عصابخش از تهران، ثنا ممدوحی از خوزستان و طاهره عبداللهی از قزوین رتبه اول تا سوم را کسب کردند و در رشته قرائت تحقیق فاطمه رحم‌دار از قم، زهرا سهرابی از کرمانشاه و مریم سمایی از البرز به عنوان نفرات اول تا سوم معرفی شدند.
در مقطع زیر 16 سال و در رشته حفظ کل زهرا انصاری، حنانه خلفی و فاطمه نیکویی از تهران اول تا سوم شدند و در رشته حفظ 20 جزء فاطمه مؤمنی از تهران، فاطمه ترکاشوند و زهرا برومند از البرز رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.
در رشته حفظ 10 جزء محدثه شیدوش، سارا فردوسی و سارا دهقانی از تهران به مقام اول تا سوم مسابقات رسیدند و در رشته حفظ 5 جزء شقایق معصومی از تهران، مریم غلامی از قزوین و فاطمه مهاجر از البرز مشترکاً دوم و ریحانه میرحیدری از تهران سوم شد.
در رشته ترتیل آتنا علینقی از تهران، فاطمه احمدی از خراسان رضوی اول و دوم و هلیا محمدقاسمی و فاطمه اسماعیلی از تهران به صورت مشترک به مقام سوم رسیدند.
در رشته قرائت تحقیق فاطمه‌سادات موسوی از خراسان رضوی، زینب آقایی از البرز و فاطمه نایبی‌موحد از قم به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها