امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142002
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 232
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرافراز در این حکم وی را به تثبیت مرجعیت سازمان صدا و سیما در حوزه موسیقی، ارتقاء سطح کیفی آثار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سرافراز در این حکم وی را به تثبیت مرجعیت سازمان صدا و سیما در حوزه موسیقی، ارتقاء سطح کیفی آثار موسیقایی در شبکه ها، توجه جدی به نیاز مخاطب در حوزه موسیقی، توسعه گنجینه موسیقی رسانه ملی و استفاده از ظرفیت کارشناسی متخصصان خارج از سازمان توصیه کرده است.

متن حکم دکر سرافراز بدین شرح است:

جناب آقای محمدباقر معلم

نظر به تعهد، توانایی ها و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «مدیر دفتر موسیقی و سرود» منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود با اتخاذ تدابیر و شیوه‌های مناسب، اهداف و ماموریت‌های مشروحه ذیل را به نحو مطلوبی محقق کنید.

- تثبیت مرجعیت سازمان در حوزه موسیقی با بهره مندی از حضور به هنگام در جریان های فرهنگی و پرهیز از رویکرد انفعالی.

- ارتقاء سطح کیفی آثار موسیقایی در شبکه ها با پالایش درست تولیدات قبلی و نظارت بر تولیدات آتی.

- توجه جدی به نیاز مخاطبان در هنر موسیقی با تکیه بر اصلاح ذائقه ای عمومی ، فرهنگ سازی و بهره گیری از این هنر در جهت ترویج مفاهیم والای دینی ، اخلاقی و انقلابی.

- توجه به احیاء و پویایی هنر انقلابی در حوزه شعر و موسیقی و تولید آثار معیار با هویت بخشی و تاکید بر جهت گیری های کلان فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران در آموزه ها و اشارات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ).

-توسعه، ترویج و توجه به گنجینه غنی موسیقی مناطق و نواحی ایران زمین و تاکید بر مفاهیم والای دینی و اخلاقی در بستر موسیقی مقامی.

- استفاده از ظرفیت کارشناسی متخصصان خارج از سازمان با برون سپاری.

- طراحی و راه اندازی جامع ترین آرشیو دیجیتال شعر و موسیقی در کشور.

- مساعدت در راستای ارتقاء سطح کیفی هنر موسیقی در کشور با شناسایی و آموزش استعدادهای جوان و متعهد و تاکید بر پیشینه غنی فرهنگ اسلامی - ایرانی.

- نظارت برکاربرد موسیقی در فرآیند پیام رسانی رادیویی و تلویزیونی.

- هماهنگی ، یکپارچه سازی و نظارت بر واحد های موسیقی صدا و سیمای استان‌ها.

ضمن آرزوی توفیق روز افزون جنابعالی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی )لازم می دانم از خدمات آقای تقی پور در مدت تصدی ریاست مرکز موسیقی و سرود قدردانی کنم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها