امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142027
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 40
آیت‌الله حسن ممدوحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه با اشاره به بازتاب نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی در جهان، اظهار کرد: ...

آیت‌الله حسن ممدوحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه با اشاره به بازتاب نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی در جهان، اظهار کرد: مهمترین تأثیر نامه رهبر انقلاب، بیداری جهانیان و جوانان است.

وی نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی یک الهام الهی عنوان کرد و گفت: این پیام می‌تواند برای تمام جهانیان مفید واقع شود و بیداری دیگری را رقم بزند.

عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: نامه مقام معظم رهبری همانند نامه‌ای است که امام راحل به گورباچف نوشت، اما آنها نصیحت‌های امام خمینی‌(ره) را گوش ندادند و این در حالی بود که تمام پیش‌بینی‌های امام راحل به‌درستی به وقوع پیوست.

به گفته ممدوحی، رهبر انقلاب اسلامی در این نامه به جوانان غربی سفارش می‌کنند که اسلام را بدون واسطه و مستقیمأ بپذیرند و در راه شناخت صحیح دین اسلام گام بردارند.

این مسئول خاطرنشان کرد: جوانان ملت ایران اسلامی نیز باید از فرمایشات مقام معظم رهبری اطاعت کنند، چرا که این مسئله مایه عزت کشورمان است.

انتهای پیام/2700/ق20/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار