امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14203
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۵
تعداد بازدید: 147
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای از حماسه عظیم سیاسی ملت بزرگ ایران ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای از حماسه عظیم سیاسی ملت بزرگ ایران در انتخابات 24 خرداد تقدیر و تشکر کرد.

در بیانیه تشکر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده است؛ حضور حماسه‌آفرین و غرورانگیز ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در انتخابات 24 خرداد بار دیگر مهر تأیید به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی زد و ثابت کرد، مردم فهیم ایران بیش از گذشته دل در گرو انقلاب اسلامی و آرمان‌های والای حضرت امام خمینی(رحمت‌الله علیه) داشته و نشان داد نظام اسلامی نیز ریشه‌ای الهی و دارای پشتوانه عظیم مردمی است.

این بیانیه با اشاره به اینکه تجلی حضور حماسی و غرور آفرین ملت آگاه و فهیم ایران اسلامی خواست مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) را در خلق حماسه سیاسی به زیباترین شکل محقق نمود، تأکید کرده است؛ دیروز لبیک بلند ملت به ندای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و پاسخ قاطع به مزدوران، معاندان و بدخواهان انقلاب و نظام اسلامی بود.

این بیانیه اضافه می‌کند؛ انتخابات جمعه مشت محکم ملت قهرمان ایران بود که بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان عنود وحسود انقلاب و نظام اسلامی کوبیده شد؛ پیروز انتخابات حماسه 24 خرداد ملت بزرگ و رشید ایران اسلامی و بازنده اصلی آن استکبار جهانی و نظام سلطه بودکه ملت استوار ایران اسلامی با  رأی بالا و مشارکت حداکثری خود تمام تحلیل‌ها و توطئه‌های شوم آنان را نقش بر آب کرد.

حماسه عظیم سیاسی شورانگیز و عزت ‌آفرین ملت بزرگ ایران اسلامی دفاع از کیان انقلاب اسلامی و بیمه کننده انقلاب بود.

این بیانیه با اشاره به اینکه دیروز همه از زن و مرد، پیر و جوان، شهری و روستایی، بزرگ و کوچک و همه اقشار، اصناف، طبقات و گروه‌های وفادار به انقلاب اسلامی صحنه‌ای از عظمت، اقتدار، ولایت‌پذیری خود را در منظر جهانیان به نمایش گذاشت، تأکید می‌کند؛ این ملت بار دیگر با بند انگشت آبی خود، بند دل دشمنان و معاندان کشور و نظام را پاره و نقشه‌های آنان را خنثی کردند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن بیان اینکه منتخب ملت بزرگ ایران اسلامی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، رئیس‌جمهور همه مردم ایران اسلامی است، اعلام کرد؛ بر همه ماست که در برابر این همه شور و شعور برآمده از بطن ملت آگاه و همیشه در صحنه ایران اسلامی سر تعظیم فرود آورده و  سجدۀ شکر به آستان حضرت احدیت سائیده و قدردان حماسه‌آفرینی ملت بزرگ ایران اسلامی در آوردگاه 24 خرداد باشیم و برای سربلندی و سرافرازی نظام و کشور از هیچ کوششی دریغ نورزیم.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پایان لازم می داند از تدبیر مقام معظم رهبری ، تلاش‌های فداکارانۀ تمام مسئولین عرصۀ انتخابات به ویژه از شورای محترم نگهبان، وزارت کشور و نیروی انتظامی تشکر و قدردانی نماید.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها