امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142034
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، امیرفاضل الهیان با اشاره به آخرین آمار ثبت نام داوطلبان انتخابات چهارمین دوره شورایاری‌ها اظهارداشت: تا به این ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، امیرفاضل الهیان با اشاره به آخرین آمار ثبت نام داوطلبان انتخابات چهارمین دوره شورایاری‌ها اظهارداشت: تا به این لحظه یک هزار و 38 نفر در سایت شورایاری‌ها ثبت‌نام و کد رهگیری دریافت کرده‌اند.

وی تصریح کرد: البته تعدادی از شهروندان نیز به سایت شورایاری‌ها مراجعه کرده‌اند که با توجه به اینکه مدارک آنها ناقص بوده است هنوز نتوانسته‌اند کد رهگیری دریافت کنند.

الهیان اضافه کرد: سایت شورایاری‌ها جهت ثبت‌نام از داوطلبان در چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها به صورت فعال و بدون هیچ مشکل فنی آمادگی ثبت نام را دارد و شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت اشاره شده و اسکن کردن مدارک خود، مراحل بعدی ثبت نام خود را بگذرانند.

سخنگوی ستاد برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها گفت: در حال حاضر از یک هزار و 38 نفری که در سایت شورایاری‌ها ثبت نام کرده‌اند 642 نفر در مقطع کارشناسی، 303 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین 38 نفر در مقطع دکتری ثبت نام کرده‌اند.

وی در خصوص بالاترین و کمترین آمار ثبت نام از داوطلبین در مناطق گفت: مناطق 5، 4 ، 2 و 1 بیشترین ثبت نام و منطقه 9 کمترین ثبت نام را داشته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها